Janeček se vilně sápal po vyděšené Brožové!

Hudební muzikálový producent František Janeček (74), zakladatel skupiny Kroky Františka Janečka, neudržel své hormony na uzdě! Na křtu charitativního kalendáře Nadačního fondu Šťastná hvězda nespustil oči ani ruce z herečky Kateřiny Brožové (50).

Ta mu dala jasně najevo, že ona k němu ale žádné velké sympatie nemá, neboť se v jeho objetí od něj odtahovala a pro fotografy nasazovala umělý a křečovitý úsměv. Zatímco jí boss Janeček držel velmi pevně jako mlsný kocour kolem pasu, zdálo se, že se Brožová všelijak snažila od něho dostat pryč. Proč tak po vnadné blondýně vyjel?

Také vás může zajímat ...

Co tím producent s pověstí nezkrotného milovníka žen vlastně sledoval? Chce ji snad obsadit do svého muzikálu Fantom Opery? Nebo ji chce přebrat jejímu velmi bohatému příteli Jaromíru Soukupovi (49), majiteli TV Barrandov? Brožová na tento tiskací a muchlací incident asi jen tak nezapomene.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama