Janek Ledecký: Řve na své kolegy

Ledecký je přísný šéf. Své dílo si nenechá zkazit.

Zpěvák Janek Ledecký (55) působí jako pohodový sympaťák, ale zdá se, že ani on není u každého oblíbený. Své kolegy při zkouškách nového muzikálu Iago vůbec nešetří. Vyžaduje od nich naprostou disciplínu a velkou profesionalitu.

Pokud třeba někdo přijde pozdě nebo nedává do práce maximum, nemá s ním Ledecký slitování. Je schopen se velmi rozčílit a na herce i zařvat nebo ho ze zkoušky vyhodit. „Nevidím důvod, proč bych měl nad někým přivírat oči,“ míní zpěvák.

Zkoušky tedy musí být pro obě strany velmi vyčerpávající. Ledecký by se měl občas uklidnit. Určitě by to šlo i bez řevu. Aby mu ještě po těchto zkušenostech zbyli nějací spolupracovníci..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...