Janek Ledecký vystrčil nahý zadek!

Chce se snad chlubit?

Janek Ledecký se opravdu odvázal.

Jeden z porotců z show Tvoje tvář má známý hlas JANEK LEDECKÝ (54) vždy pečlivě dbal o svůj vzhled. Kromě toho, že své svalnaté tělo udržuje v kondici různými sporty, ještě nedávno si barvil vlasy načerno, aby zakryl první stopy stárnutí.

Od jisté doby však začal své šediny vystavovat na odiv. A nejen je. Jako by chtěl všem dokázat, že se sice na nějakých partiích zub času na něm podepsal, u jiných že se ale zastavil čas. Kopíruje ho? Jak jinak si vysvětlit, že jako přání do nového roku vystavil svou holou zadnici všem na odiv.

Ledecký totiž na sociální síť vložil snímek, kde je zcela nahý. „Holý zadky ať máme, jenom když budeme sami chtít!“ připsal k němu vzkaz. Pokud se cíleně nechtěl pochlubit, jak pevné pozadí má, nabízí se ještě možnost, že chtěl trumfnout LÁĎU HRUŠKU (38), jenž s podobným nápadem přišel o den dřív.

Také vás může zajímat ...
A1
Takhle nějak vypadá pozadí Janova cvičení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...