Janek Ledecký zatčen ve slunné Itálii!

Strávil pár hodin v cele

Janek Ledecký.

Na tuhle cestu JANEK LEDECKÝ (53) asi jen tak nezapomene. Během pěti dnů, kdy v Benátkách natáčel nový videoklip, si na něj hned dvakrát došlápla tamní policie.

Viděli totiž hudebníka, jak běží přes náměstí a za ním běží další dva muži, tedy kameraman a režisér. Podle jeho slov si mysleli, že jde o nějakého zloděje, který se snaží utéct někomu, koho okradl, a tak se do této hry na honěnou zapletli také. Zřejmě si nevšimli, že jeden z nich drží v ruce kameru. Nakonec se přesvědčili, že o nic nejde, a Janka se štábem nechali jít.

Podruhé už ale tolik štěstí prý neměl a při zpáteční cestě skončil v poutech.

Taxikář, který je vezl na letiště, prozradil při silniční prohlídce, že mají podezřele velký počet zavazadel, a tak je policie údajně na pár hodin zatkla.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...