Janek se zlobí: Okrádají mu jeho slavnou dceru!

Ještě před dvěma měsíci byla na zimní olympiádě v Jižní Koreji lyžařka a snowbordistka Ester Ledecká (23) hvězdou a sportovní legendou pro celý národ. Jenže teď přišlo nečekané zklamání. Zlatá medailistka totiž ještě nedostala za svoje zásluhy ani korunu, a co víc! Nové vedení českého alpského lyžování se na ní snaží jenom vydělat.

Také vás může zajímat ...

Dostala totiž nabídku na odkoupení reklamních ploch, které mohla doteď využívat pro vlastní sponzory bezplatně. To se vůbec nelíbí jejímu známému otci zpěvákovi Janku Ledeckému (55), protože ta ještě ani nedostala slíbených tři a půl milionu.

Janek do dcery sám investoval v jejích začátcích okolo dvanácti milionů. „To mě nenapadlo v nejdivočejších snech. V momentě, kdy se někomu podaří takový úspěch, je za to potrestaný. Je to hamba a křivda,“ nejde pro ostrá slova daleko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...