Janet Jackson: Matkou v padesáti letech

Nikdo tomu nevěřil

Mezi slavnými je rekordmankou.

Tak dlouho zpěvačka JANET JACKSON (50) odkládala mateřství, až to nakonec vypadalo, že se matkou nestane vůbec. Letošní nový rok ale přivítala se svým prvním potomkem EISSOU, kterého má s manželem, katarským miliardářem WISSAM AL MANOU (42). Toho si po dvouleté známosti vzala v roce 2012 a hned věděla, že je tím pravým mužem, s nímž si chce pořídit rodinu.

Na prahu padesátky se to ale mnohým zdálo jako šílenství a nevěřili, že by se zpěvačce sen o potomkovi vyplnil. Janet ale neztrácela naději a uvedla, že své otěhotnění vkládá do rukou Boha, který rozhodne, zda se tak má stát.

Rozhodl v její prospěch, protože loni v květnu Jackson potvrdila těhotenství a kvůli nespecifikovaným zdravotním potížím zrušila část svého turné i všechny pracovní závazky. Sestra zesnulého krále popu MICHAELA JACKSONA (†50) pak ze strachu, aby o dítě nepřišla, trávila měsíce rizikového těhotenství jen v posteli.

Porod ale proběhl podle slov jejího mluvčího bez komplikací a mámě i chlapečkovi se daří.

Také vás může zajímat ...

Janet tak dala naději i jiným ženám, které by se ještě v pozdním věku chtěly stát matkami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...