Janet Jackson: Vymodlené dítě je nespojilo

Moc ji kontroloval

Rozchod přichází pět let po jejich svatbě. Al Mana je její třetí manžel.

V 50 letech kvůli němu přerušila úspěšnou kariéru, a dokonce konvertovala k islámu a začala se zahalovat jako správná muslimka. Ani to ale JANET JACKSON (50) nebylo platné. Podle všeho je vztah s arabským multimilionářem WISSAMEM AL MANOU (42) v troskách. A to se ještě nedávno radovali z toho, že Janet 3.

ledna tohoto roku přivedla na svět zdravého chlapečka a jejich prvního potomka syna EISSU. Poslední informace hovoří o tom, že katarský podnikatel měl být ve vztahu příliš uzurpátorský a zpěvačku ve všem kontroloval. Není divu, arabské ženy musejí poslouchat, na což Janet, která předtím žila jako emancipovaná Američanka, nebyla moc zvyklá.

Syn by měl ale zůstat v péči matky a v tomto případě zřejmě nehrozí ani bitva o majetek. Majetek Janetina manžela je totiž čtyřnásobně vyšší než celkové jmění jejího zesnulého bratra MICHAELA JACKSONA (†50). V přepočtu na koruny činí něco okolo 25 miliard.

Také vás může zajímat ...

Janet si při rozvodu tedy zřejmě ještě přilepší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...