Jánová se brání: Jím všechno a pořád!

Hvězda seriálu Slunečná odráží útoky na svoji hubenost a nařčení z anorexie nebo bulimie! Herečka Barbora Jánová (31) poruchu stravy jednoznačně popírá.

„Tu štíhlost máme v rodině. Lidi mají pocit, že hubeným se může říci: Jsi hubená, nažer se! Neuvědomují si, že to může ubližovat stejně jako těm obézním,“ rozhorlila se.

Také vás může zajímat ...

„To, jak vypadáme, řešíme snad úplně všichni, a kdo ne, tak lže,“ říká Bára. Jako malá maminku prosila, aby ji poslala na „vykrmovací“ tábor.

„Všechno jde změnit, na všem se dá pracovat. Ale když s něčím bojujeme, tak to změnit prostě nejde. Musíme se nejdříve přijmout a chtít změnu ve jménu lásky a našeho zdraví,“ míní Bára, kterou teď prý čeká nová výzva, o níž zatím nemůže mluvit.

O tom, že se na ni těší, ale není pochyb. „Nemohu se dočkat, jak se moje tělo i duše budou tetelit radostí,“ dodala sympatická herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...