Janžurka nikoho neposlouchá

Stále velmi temperamentní herečka Iva Janžurová (79) přiznává, že neumí odpočívat, a i když teď jako všichni umělci musela trávit dlouhý čas doma, napřela síly do péče o svou rodinu.

Také vás může zajímat ...

Jako obvykle běhala s veškerou vervou na nákupy, starala se o vnoučata, takže místo odpočinku vypadala ztrhaně a stěžovala si na bolest u srdce. Toho si všimla její kamarádka, která informovala primáře kardiologie Na Homolce profesora Petra Neužila a ten Ivu pozval na vyšetření.

Poté, co herečce, jejíž věk je, málo platné, už velmi pokročilý, naměřili vysoké hodnoty CRP, což znamená silný zánět v těle, dostala oblíbená „Janžurka“ zásobu antibiotik a příkaz, že musí odpočívat a být v klidu. To ale není nic pro kurážnou herečku, která se místo ležení v posteli hned zuřivě pustila do práce na zahradě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama