Janžurová porušila přísný zákaz lékařů!

Po závažné operaci srdeční chlopně Iva Janžurová pořádně riskuje! Po pouhých pěti týdnech po operaci srdce usedla za volant a řídila! A to i přesto, že jí doktoři výslovně přikázali, aby alespoň šest týdnů po zákroku neřídila.

Jenže o nějakých zákazech nechce herečka ani slyšet. Proto se i plně začlenila do stejného pracovního tempa, jaké mívala před operací. „Jsem profík v sebetrýznění. Naučila jsem se s tím zacházet. Je to dobré pro to, aby člověk pracoval, neusnul,“ pochlubila se Janžurová.

Janžurová život skutečně moc vážně nebere.
Janžurová život skutečně moc vážně nebere.

A tak nejenže opět hraje v beznadějně vyprodaném představení Audience u královny ve Stavovském divadle, ale už absolvovala i oprašovací zkoušku na Božskou Sarah, která se hraje v Divadle Kalich, a také už stačila zazářit v hlavní roli hry Mikve! S čím přijde dál? Rozhodne se snad v téměř sedmdesáti pěti letech skočit padákem? Janžurová si skutečně život příliš vážně nebere.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...