Janžurová potkala lásku, kterou už nečekala! Kdo je její nový milenec?

Po smrti životního partnera se uzavřela do samoty a o chlapovi nechtěla už ani slyšet. Čím ji okouzlil její tajemný ctitel?

Oblíbená česká herečka Iva Janžurová (77) už ani v nejdivočejších snech vůbec nedoufala, že by se po odchodu milovaného druha Stanislava Remundy (†84) ještě během podzimu života zamilovala až po uši. Jenže ‒ stalo se. Nyní, po dlouhém tajení přiznala, že už není sama!

Prý po čtyřiačtyřiceti letech to herečka Iva Janžurová (77) zažívá znovu! Poté, co před šesti lety ovdověla, se chvíli spekulovalo, že se kolem ní až příliš točí její mladý kolega a kamarád z divadla Igor Orozovič (33). To se ale nakonec nepotvrdilo.

Také vás může zajímat ...

Jak se ukázalo, Iva se začala po smrti celoživotního partnera a otce jejích dvou dcer Sabiny (46) a Theodory (44) Stanislava Remundy (†84) trochu rozhlížet kolem sebe a konečně jí to přineslo ovoce. „Ano, v mém životě je naprosto reálná láska. Jsem zamilovaná. A myslím tím lásku k muži,“ vysypala ze sebe najednou k údivu všech herečka.

Možná zatoužila opět po tom, aby vedle ní někdo usínal a šeptal jí do ouška příjemné lichotky. Ale úplně stejně za tím může stát potřeba skutečné mužské síly, kterou by mohla využít například při zvelebování své venkovské chaloupky u Orlické přehrady ve východních Čechách. Je za tímhle překvapením opravdu pouhé milostné vzplanutí, nebo spíš praktická stránka věci?

A kdo je Ivin nový milenec?

Byli spolu dlouhých 44 let, ale stejně se nikdy nevzali.

Jak to všechno zvládne?

Tak o tom herečka mlčí. Jisté je, že laskavá chlapská náruč jí jistě přijde vhod. Po tom, co před dvěma lety prodělala operaci srdce a nedávno dokonce nebezpečný zápal plic, kdy prochladla cestou ve vymrzlém autě, se totiž musí víc šetřit a hýčkat. Dost na tom, že ji obě dospělé dcery ustavičným naléháním připravily o účinkování v populárním seriálu Ohnivý kuře.

O hraní na divadelních prknech Národního divadla a divadla Kalich, kde hraje vlastní hru Veletoč o lásce a sexu, ale nehodlá přijít. A to i přesto, že jí doktoři razantně doporučili zvolnit a sama se v pokročilém věku chtěla začít věnovat kytičkám a vaření, které tolik miluje.

„Mám v sobě takovou vnitřní pochybnost, jestli to vůbec všechno zvládnu,“ nechala se slyšet herečka a dodala, že možná působí v pohodě a dobré náladě, ale v hloubi duše cítí, že je na tom daleko hůř, než si všichni kolem ní myslí.

Propuknou u Ivy stejné obavy i v jejím novém vztahu?

Dcery pro ni po smrti muže byly dlouho to jediné na světě!

Buduje si nový domov?

Zatím to vypadá spíš na pravý opak! Herečka má svou vlastní chalupu, kterou bude moct příležitostně používat jako takové skryté útočiště, kde se může nerušeně s tajemným milencem scházet. Sice ještě nemá kolem zamilovaného hnízdečka ani zahrádku, prý proto, aby nenarušovala ráz tamní krajiny bývalé hájovny, ale co není, může být.

Jestli je její nový objev třeba výrazně mladší, což začíná být mezi staršími herečkami českého showbyznysu velkým hitem, může jeho svaly a mládí chytře využít právě na čerstvém vzduchu. Zabije tak dvě mouchy jednou ranou. Jeho zaměstná a částečně unaví a ještě si zvelebí romantické sídlo, které na herecký důchod, stranou od velkoměsta jako když najde.

Prozatím alespoň čas od času vyrazí do zahraničí se svou kamarádkou, herečkou Janou Paulovou (63), se kterou už byla dvakrát na Korfu. „Uvidíme, jestli se nám to podaří. Nebyla bych proti, moc se mi tam líbilo,“ prozradila Iva. Možná teď, když našla svou lásku na podzim života, budou mít její dcery a vnoučata ještě větší smůlu než doteď.

Na podzim má prý jet s vnučkou Adinou (12) do Portugalska.

Těžko říct, jestli nakonec pojede nebo z plánované dovolené šikovně vycouvá.

Vnoučata asi mají zase smůlu

Iva se netají tím, že pro svoje vnoučata moc jako vzorná babička nefunguje. Má spoustu svých záležitostí, které jsou pro ni očividně důležitější, a když už to vypadá, že se začíná blýskat na lepší časy, vstoupí do toho zase nějaký mužský. Nic na tom nemění ani to, že celá rodina bydlí pod jednou střechou velké rodinné vily v pražských Střešovicích.

Vnučka Adina a vnoučci Vincent (14) a Bertík (5) si i přesto babičky moc neužijí. Když nehraje, je velkou milovnicí vína, a dokonce založila i soukromý spolek Dámy vína. Jenže děti nepočkají a čím starší budou, tím nejenže svou babičku budou logicky v době puberty možná daleko méně vyhledávat, ale můžou jí tím její současný nezájem oplácet.

Nebude svého ukvapeného chování nakonec hluboce litovat?

Už se nebrání randění s cizími chlapy

Herečka známá především z nezapomenutelných českých komedií po boku herce Františka Peterky (†94) je asi daleko větší rebelka, než si kdo umí představit. Po smrti životního partnera se sice zařekla, že už nikdy nechce s nikým být, a pár let hluboce truchlila, ale pak se už začala rozhlížet kolem sebe. Nechtěla už asi promarnit příležitost potkat někoho, kdo ji bude mít rád.

„Jasně, občas mě po představení někdo pozval na skleničku… Anebo někoho pozvala já,“ přiznala. To, že se znovu otevřela novým možnostem, jí umožnilo zjistit, že je kolem ní plno báječných mužů. Zůstat tedy nemusí ani zdaleka jen u jednoho ctitele.

Na nějaké manželství to už po dávném a velmi bolestivém pokusu s kameramanem Janem Eisnerem (83), rozhodně nevypadá, ale příjemný fešák na příležitostnou kávu nebo milované vínko se přece vždycky hodí.

A i když je ve zralém věku, jako stále krásná herečka může mít chlapů s trochou nadsázky na každém prstu hned deset!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...