Jarmila Šuláková: Syn jí zemřel na AIDS

Všichni se ho štítili

Jarmila Šuláková.

Svou aktivní kariéru už sice ukončila a ve svém požehnaném věku je dnes JARMILA ŠULÁKOVÁ (87) upoutána na lůžko, ale paměť jí na rozdíl od nohou slouží stále dobře. V nedávném rozhovoru se proto tato legenda lidové písně rozpomínala na svá nejtěžší životní období. K jedněm takovým patřilo i to, kdy její nevlastní syn MICHAL (†47) bojoval se zákeřnou nemocí AIDS.

Nejhorší podle zpěvačky bylo chování lidí, když u Michala nemoc propukla. „Lidé by se neměli těch, co jsou HIV pozitivní či už mají AIDS, štítit a odvracet se od nich. Od Michala se tehdy odvrátili všichni. Vůbec si nedovedete představit, jak trpěl,“ prozradila královna lidovek. Její nevlastní syn se prý nakazil, když pracoval v Kanadě v laboratoři, kde se píchl o jehlu.

Po návratu mu sice zaměstnavatel stále posílal léky, ale ty už nezabíraly.

„Sedávala jsem u něj u postele, držela ho za ruku a zpívala mu,“ vzpomíná po letech na nevlastního syna zpěvačka, která má ještě jedno velké přání – zazpívat si společně se svou dcerou ZUZANOU (57).

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...