Jarní přírodní pomoc pro vaši pleť

Astronomické jaro je tady a s ním se výrazně změnilo i počasí. Objevují se už vyšší teploty a nastává tak doba, kdy je potřeba začít pečovat o pleť jinak než v chladnějším období. Pleť je po zimě vysušená a unavená, a tak si žádá regeneraci, potřebuje nabrat sílu.

Regenerace pleti je důležitá v každém věku a starat se o ni by neměla být záležitost jen ryze dámská. Vlivem počasí pleť ztrácí přirozenou pružnost a hydrataci a je náchylnější na jakékoliv změny. Proto stoupající jarní teploty a sluneční paprsky, které nás lákají nastavovat pokožku, mohou být do jisté míry i rizikem.

Také vás může zajímat ...

V takovém případě je zásadní probudit pleť co možná nejšetrnějším způsobem, nejlépe v pohodlí domova s přírodními výrobky. Zahájit regeneraci pleti můžete pomocí masti z měsíčku lékařského. Ta je zcela přírodní a poskytuje ochranu suché, citlivé a podrážděné pleti po náročné zimě.

Hodí se také ke každodennímu ošetření rukou jako ochranný a reparační mastný krém. Přirozeně podpořit obnovující schopnost pokožky je možné i s Tradiční propolisovou mastí Dr. Dudka. Její hojivé účinky využijete i na popraskané rty, koutky či opary.

Mast lze také použít na jizvy, vrásky nebo třeba změkčení ztvrdlé kůže na rukou či nohou. Příroda je velkorysá, co se týká prospěšných látek, díky kterým pleť dokáže správně zregenerovat.

Proto bychom měli naslouchat svému tělu a vybírat si takové produkty, které budou nejen šetrné k našemu zdraví, ale zároveň pokožku i obohatí o důležité a tolik potřebné substance.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...