Jaromír Hanzlík: Blíží se nevyhnutelný konec?

Únava na něm byla hodně znát!

Smutný pohled se naskytl našemu zdroji, jenž pronikl na natáčení České televize, která v těchto dnech připravuje vánoční pohádku Pravý rytíř. Nedalo se prý nevšimnout si, že představitel čaroděje JAROMÍR HANZLÍK (68) je jakoby bez energie.

I vedle stejně starých kolegů údajně působil velmi unaveně a zdálo se, že mu natáčení činí velké problémy. Mezi jednotlivými obrazy neustále odpočíval, často se potřeboval posadit a chodil si neustále pro vodu. Pravda je, že ten den bylo neuvěřitelné horko a pohyb v těžkém kostýmu a rukavicích by byl pořádným oříškem zřejmě i pro mnohem mladší herce.

Přesto se nedalo nevšimnout si, že je herec nejspíš na konci s dechem.

Také vás může zajímat ...

„Působí velmi vyčerpaně, ale herecký um v něm zůstává dál,“ potvrdil naši domněnku jeden ze členů štábu. Blíží se snad nevyhnutelný konec jeho kariéry? Nezbývá než doufat, že k tomu brzy nedojde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...