Jaromír Hanzlík: Už nechce být za hodného

Sympatie, které u diváků dodnes sklízel, vzaly zasvé! JAROMÍR HANZLÍK (70) odhalil svou pravou tvář. Nyní tvrdí, že už nechce být tím hodným, za kterého ho lidé celý život mají.

Celý život ho ženy obletovaly, protože ho měly za někoho, kým ve skutečnosti prý nikdy nebyl a nebude. Před pár dny herec přiznal, že ho to, jak ho lidé vnímají, neskutečně štve. Nechce být za hodného, když se tak nikdy nechoval.Své by o tom údajně mohl nejvíc vyprávět jeho syn.

Také vás může zajímat ...

Syn by mohl vyprávět

Ten totiž s otcem údajně celých dlouhých deset let nemluvil kvůli velkým neshodám, které se týkaly peněz. Hanzlík byl údajně natolik hamižný, že odmítl svému synovi DAVIDOVI (49) vypomoci ve finanční nouzi, a to se syna velmi dotklo.

Žádná slova chvály

Jak jsme se dozvěděli od jeho přátel, ani jako dědeček se příliš nepředvedl. Se svými vnoučaty si prý odmítal hrát, nerozmazloval je, jak bývá zvykem, a ani mu nevadilo, když je prý několik týdnů neviděl.Celý život ho nejvíc baví hraní a také mu věnuje svůj veškerý čas. Někteří si myslí, že to dělá hlavně kvůli penězům.

Ačkoli dnes údajně disponuje obrovským jměním, stále nemá dost, a kdykoli se naskytne příležitost, tak hraje.

Ani jeho kolegové na něj nepějí slova chvály. Uměl se vždy pořádně rozčílit, a to kvůli sebemenší maličkosti. Nebylo prý neobvyklé, když na někoho řval v kuse klidně několik minut. Jen jeho fanynky o něm neřeknou křivé slovo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...