Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová: Rozchod je pouze otázkou času?

Jak někteří říkají, důvěra je základ vztahu. To ale očividně neplatí u Jaromíra Jágra (47) a jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Podle našich tajných zdrojů Jágr podezřívá Kopřivovou z nevěry. Ona sice tvrdí, že do ciziny jezdí pouze pracovně, ale to se hokejistovi příliš nezdá.

Veronika už na Floridě zná spoustu lidí a podle něj se s nimi postupně víc a víc sbližuje, což se mu příliš nelíbí. Když je Kopřivová za oceánem, jak on může vědět, že vedle ní neusíná někdo jiný?

Také vás může zajímat ...

Dal se do řeči s bývalkou

Zdá se, že ho neustálé pracovní výlety jeho partnerky přestávají bavit.Nicméně se zdá, že Kopřivová by nebyla jediná hříšná. Hokejista si myšlenku o nevěře své partnerky vryl do mysli a očividně dospěl k tomu, že když si užívá ona, může přece i on.

Nejspíš proto se dal nedávno do řeči se svou bývalou partnerkou Innou Puhajkovou (33), o které si všichni mysleli, že hokejistu konečně dostane do chomoutu. Jágr se s Puhajkovou setkal na jednom ze svých hokejových zápasů, na které ho přišla podpořit. Pro všechny diváky bylo zvláštní vidět na tribuně hokejistovu bývalou namísto jeho současné partnerky.

Ale hokejista byl za přítomnost Puhajkové rád a údajně ji po zápase i pozval na skleničku.

Zakazuje mu hokej?

Podle našich tajných zdrojů se dobře bavili a je vidět, že k sobě mají stále velmi blízko. Puhajková byla vždy hrdá na to, že má vedle sebe hokejistu, a snažila se ho podporovat, ale jeho stávající partnerka Kopřivová je prý úplný opak. Naopak jí vadí, že je její partner neustále jen na trénincích a zápasech.

V jeho celoživotním koníčku ho tak prý vůbec nepodporuje a naopak by byla raději, kdyby s kariérou hokejisty skončil. Zakazuje mu snad návrat na led? To nemůžeme s jistotou potvrdit, ale je jasné, že by jí to dalo dost práce.

Jágr už se teď těší znovu na další sezonu.

Milují se vůbec?

Český národní tým má dokonce ve své kabině nalepený Jágrův obří plakát, který je prý všechny motivuje, protože je to pro ně hokejová legenda. Vypadá to, že láska mezi Jágrem a Kopřivovou úplně vyhasla a pár je spolu jen ze zvyku. To ostatně potvrdili i jejich společní přátelé. Oba jsou prý neustále vytížení, nemají na sebe čas a na vztahu nijak nepracují.

S jejich vztahem to jde ke dnu a oba to moc dobře vědí, jen ani jeden nemá odvahu to říct nahlas.Dokonce už si ani navzájem nevěří a podezírají se z nevěry. Má jejich vztah ještě vůbec nějakou perspektivu? V současnosti to tak vůbec nevypadá a podle jejich známých je to prý jen otázka času, kdy se slavný pár nadobro a oficiálně rozejde.Otázka ale je, zda by měli vůbec čas na to, se rozejít, když se neustále míjejí a netráví spolu vůbec žádný čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama