Jaromír Jágr v milostném životě pravidelně střídal modelky a moderátorky!

Nejslavnější čeští svůdníci – 9.díl

V hokeji dosáhl obrovských úspěchů a stal se ikonou a symbolem. O přízeň krásných žen neměl Jaromír Jágr (48) nikdy nouzi. Přesto si za téměř půl století ještě nedokázal najít tu jednu, osudovou.

Hokejista Jaromír Jágr (48) je obrovsky cílevědomý a snaživý muž. Za svojí velkou kariérou šel poctivě už od dětství. V osmnácti letech zamířil do Ameriky a tam si udělal velké jméno.

Také vás může zajímat ...

Dnes je stále ještě aktivním sportovcem a žijící legendou. Po jeho boku se vystřídala řada atraktivních žen. Pro většinu z nich, i těch úspěšných, byl Jaromír mužem jejich snů. Přesto žádný z těchto vztahů nevydržel.

Iva ho nejprve šokovala!

První z ostře sledovaných žen po Jaromírově boku byla modelka Iva Kubelková (43). Chodili spolu v druhé polovině 90. let, takže Iva se stala i svědkem největší Jaromírovy slávy v době olympijského turnaje v Naganu.

Potkali se na jedné akci a impulz vzešel od hokejisty, protože jak Iva prohlásila, ona muže balit neumí. „Dal mi své telefonní číslo a řekl, ať mu zavolám. Odpověděla jsem, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ popisovala Iva v jednom rozhovoru.

Přesto se nakonec sblížili. Zajímavá situace nastala, když si Jaromír přivedl modelku poprvé domů. Bylo to pozdě v noci a všichni už spali, včetně maminky.

Ta se pak ráno nestačila divit, kde se v předsíni vzaly zvláštní boty, které předtím viděla na obrázku v časopise. Iva se v nich totiž nedávno fotila.

Jaromír kvůli Ivě dokonce podváděl, ne ale s jinou ženou. Byl totiž vybraný do prestižního hokejového utkání hvězd NHL.

Raději ovšem jel se svojí přítelkyní na dovolenou na Bahamy. Vymluvil se na zranění třísel. Ironií osudu bylo, že po zahájení další hokejové sezóny si opravdu třísla zranil. Osud mu to spočítal.

Rok drželi vztah v utajení!

Iva byla prý ze všech Jaromírových partnerek tou nejvhodnější, nicméně nezvládla hektický život vedle maximálně vytíženého sportovce. Hokejista byl věčně na cestách, neměli na sebe moc času.

A na manželství nebyl ani jeden z nich tehdy zralý. Po rozchodu s Ivou prožil Jaromír krátký románek s televizní moderátorkou Nicol Lenertovou (45).

Jednalo se ale opravdu jen o epizodu v trvání několika měsíců. Ta pak přešla v přátelství. Nicol pravděpodobně stála za změnou sportovcova vzhledu, kvůli ní zřejmě shodil svoji pověstnou dlouhou hřívu.

Další velkou láskou Jaromíra Jágra byla znovu modelka, a sice Slovenka Andrea Verešová (40). Nejprve svůj vztah drželi oba v utajení, oficiálně se stali pro média partnery až po roce chození.

Andrea se kvůli Jaromírovi přestěhovala za hranice, ale měla o společném životě jiné představy. Toužila stát se matkou a mít rodinu, což Jaromír nechtěl. Rozchod nebyl z nejklidnějších.

Andrea prohlásila, že Jaromír zkrátka není na vážné vztahy a nemůže jí dát to, co od partnera očekává. Potřebovala někoho, kdo by se přizpůsobil občas i jejím potřebám. „Má jen svou kariéru, svůj hokej,“ prohlásila. „Je zvyklý žít sám pro sebe.“

Nejdelší a nejkrásnější vztah

Po modelce přišla opět televizní moderátorka a znovu jen na chvíli. K Lucii Borhyové (42) zahořel hokejista láskou na první pohled, fungovalo to ale i opačným směrem.

„Jak jsme se potkali, bylo nám jasné, že tam něco je,“ uvedla Lucie. „Zaujaly mě jeho oči, a pak i názory.“ Vztah s Lucií měl opravdu krátké trávní, jen dva měsíce.

Asi nepřekvapí, že po moderátorce se po boku hokejové legendy opět objevila modelka. Inně Puhajkové (34), původem z Ukrajiny, bylo v době jejich seznámení pouze devatenáct let. S ní prožil Jaromír krásných šest let.

Inna s ním cestovala po všech jeho sportovních angažmá, jak v Americe, tak v Rusku. Život po boku sportovní hvězdy dal mladé dívce hodně do života.

„V podstatě jsem v tom vztahu dospívala,“ konstatovala Inna. S odstupem času pak ale viděla, že jí chyběla seberealizace. „Žila jsem život toho druhého,“ uvedla.

Protože spolu dvojice byla opravdu hodně dlouho, padaly samozřejmě otázky na případné manželství. Inna novinářům ale jasně řekla: „Na slovo svatba už máme averzi, asi jak se všichni ptají. My na ni ale pomyšlení nemáme. Děje se toho kolem nás tolik, že nás něco takového nenapadne ani plánovat.“

Rozchod proběhl v přátelském duchu, i když podle svého příspěvku na sociálních sítích z toho byl Jaromír dost smutný.

Bála se, jak bude reagovat!

Rozchod s Innou vzal na nějaký čas Jaromírovi chuť do dalších dlouhých vztahů. Soustředil se tehdy hlavně na sport. Potom do jeho života vstoupila Veronika Kopřivová (29).

Poznali se na hokejovém stadionu na Floridě. Veronika měla za sebou účast ve finále soutěže Česká Miss a také trochu temnější kapitolu s tancováním u tyče v německých nočních klubech.

V Americe byla s kamarádkou, která už Jaromíra znala a po jednom zápase Veroniku vybídla, že ho půjdou pozdravit. Tímhle způsobem vznikl v roce 2015 další Jaromírův vztah.

Hned na začátku Veronika přiznala vše o své minulosti. Měla trochu obavy, jak bude reagovat, ale vzal to s nadhledem. Veronika se samozřejmě ocitla v centru pozornosti novinářů, což ale nebylo nic, po čem by prahla.

„Když jsem byla malá, tak jsem si možná přála být slavná,“ konstatovala. „Od mé účasti v Miss už jsem po tom ale netoužila, když jsem viděla, co všechno musely vítězky snášet.“

U vztahu s Veronikou se obecně nejvíc předpokládalo, že nakonec skončí tam, kam dlouhodobé vztahy mají směřovat, tedy ve svatební síni. Ani tentokrát se ale nekonal happy end a Jaromír se tak rozešel s další z mnoha partnerek.

Možná opět doplatil na stejný problém jako mnohokrát předtím. Veronika se totiž po rozchodu vyjádřila, že jeho hlavní náplní je láska k hokeji.

„Až bude prostor v jeho životě pro další ženu a bude na to připravený, tak doufám, že potká nějakou, která to s ním bude myslet dobře a s níž bude opravdu šťastný,“ řekla. Bude takovou ženou současná Jaromírova přítelkyně Dominika Branišová (26)?

Která žena je pro Jaromíra opravdu číslem jedna?

Tou nejdůležitější ženou byla pro Jaromíra vždycky jeho maminka, které při jeho pobytu v Americe říkali Mama Džegr.

Přímo královsky se o něho vždy starala a byla vždy tolerantní, a to i tehdy, když se jí něco nelíbilo. Nejhůř nesla jeho sázení v kasinech, kde dokázal přijít i o desítky tisíc dolarů.

Nikdy ale synovi nemluvila do výběru jeho partnerek. Ví dobře, že by ji Jaromír stejně neposlechl. Zajímavé je, že slavný hokejista svoji mámu oslovuje křestním jménem Ančo – jí to ale nevadí, bere to jako kamarádské a normální.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...