jaromír Nosek: Utajil svou svatbu?

Ačkoli se se svojí první manželkou rozvedl teprve před několika měsíci, vypadá to, že už ho uhnala nová partnerka! Hvězda filmu Účastníci zájezdu, herec JAROMÍR NOSEK (40) nosí na svém prsteníčku opět zlatý kroužek, který naznačuje fakt, že do toho zase praštil.

I když se na letním Filmovém festivalu v Karlových Varech dušoval, že další svatbu neuspěchá, jeho spontánnost ho asi opět porazila. O novém manželství by asi nikdo nezačal spekulovat nebýt nepříjemné nehody během představení Trhák v Divadle Broadway, kde Nosek hraje inspicienta Láďu.

Také vás může zajímat ...

Prozradilo ho zranění

Na konci první poloviny představení spadla kulisa, která dopadla herci přímo na ruku. V pauze mu bylo řezné poranění ošetřeno a Nosek proto musel druhou polovinu odehrát s obvazem, který upoutal pozornost právě na jeho okroužkovaný prsteníček. Prozradí, která je jeho vyvolenou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...