Jaroslav Svěcený: Přemýšlel nad sebevraždou

Málokdo by to veselého houslisty řekl, že bude mít až tak černé myšlenky.

Vážný zdravotní stav ho dostal až na pokraj jeho sil. Známý houslista JAROSLAV SVĚCENÝ (58) přiznal, že před časem i uvažoval o tom, že své trápení sám dobrovolně ukončí.

Dlouhou dobu si nepřiznával, že je to s ním vážné, ale nakonec se jeho zdravotní problémy ozvaly v plné síle. Houslista Jaroslav Svěcený (58) trpěl vážnou urologickou nemocí, ale sám si to dlouhou dobu nechtěl připustit. Dál cestoval a věnoval se své milované hudbě. Nicméně nemoc ho přece jen skolila, a to při jeho cestě z Indie zpět do Čech.

Také vás může zajímat ...

Hned na letišti ho museli převézt do nemocnice.

V péči psychologa

V rozhovoru přiznal, že dokonce uvažoval o sebevraždě.Prý neviděl důvod, proč tu dál být, bolesti byly nesnesitelné. Nakonec skončil také v rukou psychologa, protože lékaři usoudili, že to s ním jde z kopce nejen fyzicky, ale i psychicky.

Díky psychologovi se začal Vladimír znovu dávat do kupy a údajně k němu dochází dodnes, jinak by prý začal mít znovu černé myšlenky.Málokdo by to do něj asi řekl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...