Jaroslava Kretschmerová: Kde bere na řidiče?

Víra je to nejlepší co může člověka podržet

Herečka JAROSLAVA KRETSCHMEROVÁ (62), kterou proslavila role Evíka v trilogii Slunce seno…, se zřejmě inspirovala u velkých hollywoodských hvězd. Jak jinak si totiž vysvětlit, že má na své cesty vozem vlastního řidiče? Herečka se k tomu nedávno přiznala s tím, že jí to prostě dělá dobře. „Sice miluju řízení, řídím čtyřicet let, ale ráda se nechám vozit.

Dalo by se říct, že mám stálého šoféra.“

Prý žije jen s vírou

Také vás může zajímat ...

Protože si ale slavný Evík své soukromí celá léta velmi střeží a na otázky novinářů odpovídá jen výjimečně, není zcela zřejmé, zda si šoféra platí, nebo se nechává vozit některým ze svých ctitelů.
Kretschmerová je velmi věřící a již roky žije sama. Herečka si ale nestýská a tvrdí, že právě víra je to nejlepší, co může člověka podržet. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...