Jaroslava Kretschmerová: Proč je všem pro smích

JAROSLAVA KRETSCHMEROVÁ (62), kterou zná celý národ jako Evika z Troškovy slavné trilogie Slunce, seno…, se sice léta straní médií a své soukromí si chrání, jak jen to jde, přesto na ni občas něco prásknou její kolegové. Kretschmerová totiž mezi českými herci platí za velkou podivínku.

Vše využije na maximum

Není to jen kvůli její přísné víře v Boha, ale kolegové si často utahují také z její extrémní šetřivosti. To je prý vlastnost, která k ní neodmyslitelně patří. Někdejší finalista soutěže SuperStar, zpěvák MICHAEL FORET (31), kterému kdysi Jaroslava dávala lekce herectví, nedávno s pobavením zavzpomínal, kterak mu do scénáře psala poznámky.

Také vás může zajímat ...

„Vzala si tužku, která měla asi půlcentimetrový hrot, aby ji využila na maximum,“ smál se Foret, který si k herečce chodil pro rady hlavně v době, kdy pracoval na muzikálu Mamma Mia!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...