Jaroslava Obermaierová: Bojí se, že už zůstane sama

Končí s kariérou? Herečka je úplně na dně. Poté, co se znovu JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (72) vrátila do seriálu Ulice, už to prý není, co to bývávalo. Vše je pro ni mnohem náročnější a ke všemu ji trýzní samota.

Dlouhých čtyřicet let žije sama. Nebýt jejího syna JAROUŠKA (39), možná už by tu dávno nebyla. Život se s ní nemazlil, a co se týče mužů, dopadla, jak nejhůře mohla. Celá léta čekala na svou vysněnou lásku.Ta ale nikdy nepřišla.

Také vás může zajímat ...

Dva vztahy jí bohatě stačily

Dva vztahy, kterými si za svůj život prošla, ji zdeptaly natolik, že už žádný další nechtěla. První velkou lásku prožila s mužem, kterého jí dohodila její kamarádka VĚRA GALATÍKOVÁ (†69).S oním mužem prý prožila dva krásné a vášnivé roky. Jenže pak ji zničehonic opustil. Neřekl jediné slovo a zmizel. Obermaierová kvůli němu tehdy prý dokonce chtěla spáchat sebevraždu.

Naštěstí potkala dalšího muže, taxikáře RICHARDA ČECHA.Jenže z něj se po svatbě vyklubal pořádný lump. Mlátil ji, urážel, nestaral se o svého jediného syna, kterého mu Obermaierová porodila, a dokonce jí kradl její vlastní peníze!

Není proto divu, že zanevřela na muže.

Nic dobrého už ji v životě nečeká?

Jenže teď, ve dvaasedmdesáti letech, začala cítit, že by vedle sebe někoho potřebovala. Ráda už by prý šla do důchodu, ale bojí se, že když se přestane stýkat s lidmi a nebude natáčet, půjde to s ní rychle z kopce.Jenže Obermaierová nemůže natáčet donekonečna. Už je na každodenní stání před kamerou údajně příliš stará a stále se necítí po zdravotní stránce nejlépe.

Jenže její syn s ní nemůže být dvacet čtyři hodin a dělat jí společnost.Podle přátel by prý udělala nejlépe, kdyby si našla nějakého hodného a spolehlivého muže, s nímž by mohla chodit na společné procházky a radovat se ze života.

Teď prý v životě žádnou radost nemá a ani žádnou neočekává.Smutná to žena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...