Jaroslava Obermaierová: Konečně se zázračně vyléčila?

Po velkých zdravotních problémech se zdá, že se herečce blýská na lepší časy. Jaroslava Obermaierová (72) byla několikrát hospitalizovaná kvůli problémům se zády a také se žaludkem.

Před pár týdny všechno jinak

Také vás může zajímat ...

V současnosti to ale vypadá, že už je herečce mnohem líp.Dokonce se už objevila i v televizi, kde byla plná energie a sršela vtipem. Je to obdivuhodné, protože ještě před pár týdny ležela na nemocničním lůžku a svou budoucnost viděla černě. Nejspíš ale jen přeháněla.

Stěžovala si

O svém pobytu v nemocnici se herečka dost rozpovídala. Svěřila se s tím, že tentokrát výjimečně neměla pokoj jen sama pro sebe, protože prý údajně byly všechny pokoje obsazené. Zřejmě byla jako známá herečka překvapená, že byla na pokoji s dalšími čtyřmi pacientkami, a očekávala, že se pro ni nějaký samostatný pokoj najde.

Neví, co chce

Na jednu stranu si stěžovala, že na pokoji neměla klid jen sama pro sebe, ale potom zase úplně otočila. Předtím byla na pokoji sama, a to prý taky nebylo úplně ono. „Když jste úplně sám na pokoji, občas chce člověk někomu něco říct a nemá komu,“ tvrdí herečka. Přece si ale mohla zaplatit nadstandard a měla by vše, co by si vymyslela.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...