Jaroslava Obermaierová: Šílená autonehoda

Hvězda seriálu Ulice, herečka Jaroslava Obermaierová (71), zažila chvíle čiré hrůzy. Její nemocný syn Jarda (36) totiž řídil její nedávno koupené auto a na hradecké dálnici havaroval. V autě s ním byla samozřejmě i herečka, která ho střeží skoro na každém kroku.

Nehoda vypadala opravdu vážně, ale naštěstí se ani jednomu z nich nic nestalo. To se ale nedá říct o jejím autu, které bouračku pěkně odskákalo. A nejhorší na tom je, že je skoro nové. Syna Obermaierové už léta trápí psychickými problémy, a proto ho má herečka ráda pod dohledem.

Jarda je nemocný a musí být pod kontrolou
Jarda je nemocný a musí být pod kontrolou

Jak je vidět, ani to ale někdy nemůže zabránit katastrofě. Oba můžou mluvit o velkém štěstí, že z nehody vyvázli nezranění.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...