Jaroslava Stránská: Dcerku našla mrtvou!

Holčička měla problémy se srdcem

Se smrtí milované dcerky se nikdy nevyrovnala.

Obrovská životní tragédie potkala někdejší hvězdu Discopříběhu JAROSLAVU STRÁNSKOU (45). Představitelka naivní kadeřnice Jitky totiž našla před lety svou půlroční dcerku v postýlce mrtvou! Stránské tehdy bylo pouhých dvacet let a ztráta holčičky ji poznamenala na celý život. „Všechno bylo v pořádku. Akorát se narodila se slabým srdíčkem.

To se ale stává,“ svěřila se herečka a současná hvězda seriálu Policie Modrava. Nejenže se herečka se smrtí dítěte nikdy nevyrovnala, zároveň si vyčítá, že měla dcerku vzít na lepší vyšetření do Prahy. Domnívá se, že vesnická lékařka mohla něco zanedbat. Jako by tahle tragédie nestačila, osud už herečce další děťátko nedopřál.

„Byla jsem asi sedmkrát na umělém oplodnění,“ dodala Stránská.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...