Jasmina Alagič: Rytmus vyhazuje peníze oknem

Má štěstí. Anebo smůlu? Jak se to vezme. Moderátorka Jasmina Alagič ulovila zlatou rybku. Muzikant Rytmus (41) je to, čemu se říká pracháč. Excentrickou hudbou vydělává slušné peníze a dává to patřičně na odiv.

Typická je historka o tom, jakým způsobem kupoval rapper dům. Koupil hned první, na který se byli podívat. Jiní by takhle lehkomyslným způsobem nezakoupili ani stan. Rapperovi ovšem dělá dobře předvádět, že si žije „ve vatě“.

Také vás může zajímat ...

Na mladé dívky tohle vskutku dělá dojem. Ale má to, jako všechno, i rub. Co jestli se kšefty přestanou hrnout? Přestane-li Rytmus hudbou, jež vznikla, když nespokojení Afričané bušili do popelnic a při tom nadávali, pohádkově vydělávat, jak se naučí šetřit? Asi těžko.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...