Jasmina Alagič: Teď už může otěhotnět

Za patnáct milionů korun koupil rapper Rytmus neboli Patrik Vrbovský (41) dům pro svou nynější milou, moderátorku Jasminu Alagič. Sídlo se nachází poblíž Bratislavy, nechybí bazén, terasa, krb obložený vzácnými kameny, vestavěná knihovna.

Také vás může zajímat ...

Co je na tom nejzajímavější, nemovitost se může pochlubit hned dvěma dětskými pokoji. A postelí, která stála osm set tisíc korun. Těhotenství je tedy nejspíš na spadnutí, bídy a nouze se milenci evidentně bát nemusí, neboť bývalý partner Dary Rolins (45) peníze, jak vidno, má, a Daře na dálku předvádí, oč přišla.

„Ano, cítím se být zralá stát se maminkou. Bylo by to super,“ řekla Jasmina. S Rytmusem chce zůstat navždy. Snad jí v tom pomůže i postel za milion. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...