JASTRABAN (51) Bojí se, že spadne na dno

V nekonečném seriálu Ulice hraje Adrian Jastraban (51) od samotného začátku a už dlouhé roky je to pro něj záruka stabilního příjmu. Není divu, že je moc rád, že se natáčení seriálu znovu po pandemii koronaviru obnovilo.

Tím spíš, když se nepřímo přiznal k tomu, že neměl našetřeno na horší časy a stále žije ve stresu, jak to bude dál. „Přemýšlím o tom, jak uživit rodinu a zaplatit výdaje,“ svěřil se herec, jenž byl jedním z mála, kteří natáčeli Ulici v karanténě, tedy se zakrytou částí obličeje rouškou. Ačkoli se mu ale nehrálo zrovna dobře, byl rád, že takovou možnost dostal.

Také vás může zajímat ...

Ono se to nezdá, ale i těch pár natáčecích dnů pro něj znamená vydělaných několik desítek tisíc a velkou vzpruhu pro rozpočet.

I tak se ale dá očekávat, že nejen Adrian, ale i spousta jeho kolegů po skončení opatření budou pracovat naplno a snažit se dohnat ztráty.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...