Jde do sebe! Dítě mu změnilo život

Hvězda seriálu Ordinace, herec Miroslav Etzler (54), výrazně zhubl! Donutila ho k tomu přítelkyně Helena Bartalošková (36), se kterou má syna Samuela (8 měsíců)? „Na miminko jsem se strašně těšil, tak jsem musel se sebou něco začít dělat.

Představa, že se mi v mém věku narodí dítě a já budu stále řešit své nemoci, byla hrozná.“ Zkrátka chce být pro syna otcem, a ne aby si ho někdo pletl s dědou. Prozradil, že chce vidět všechny své děti vyrůstat a nerad by z nich udělal sirotky.

Také vás může zajímat ...

Zatím, jak se zdá, šel do sebe a jeho cíl vypadat na svůj věk se mu docela daří.

Zvládá výchovu nejmladšího syna?

S malým Samuelem se Etzler nenudí. Ale není z věčného přebalování, nočního vstávání a dětského pláče ve svém věku unavený? „Ani ne. Naopak. Své baterky si dobíjím právě se synem nebo o samotě,“ řekl s úsměvem herec, pro kterého je jeho synek vším. Rozhodně má dostatek zkušeností, přece jen se jedná už o jeho čtvrtého potomka. Takže ačkoli je v tomto směru ostřílený veterán, přiznává, že se synem tráví mnohem více času než se staršími dětmi, a tak se musí pořádně otáčet, protože se snaží udělat vše, co je v jeho silách pro synka i přítelkyni.

Usadí se?

Za svůj život měl Miroslav už dvě manželky. První jeho ženou byla herečka Zuzana Bydžovská (57). S ní se po několika letech rozvedl, protože se zamiloval do Vilmy Cibulkové (55). Ale ani ona nebyla ta pravá, jak se ukázalo, a v roce 2013 se také rozvedli. Dělá snad Miroslav něco špatně?

Nebo spíše potřebuje v životě dostatek volnosti, a proto se se svou nynější přítelkyní raději doteď ne- oženil? Také je možné, že se sama Helena rozhodla žít pouze „na psí knížku“, než aby s vyhlášeným proutníkem riskovala dlouhé rozvodové tahanice.

Jaká je pravda, ukáže až čas… .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...