Jde jí jenom o prachy? Přitahují ji movití muži!

Krásná a sexy moderátorka Eva Perkausová (25) nenechá hodně mužů na pokoji. Šanci však u ní mají pouze takoví, kteří dokážou svou lásku vyjádřit nejen pěknými slovíčky, ale především činy. Co ji potěší a co si od muže přeje nejvíc?

Chlubí se drahými dárky

Také vás může zajímat ...

Například zajímavé a luxusní dovolené v pětihvězdičkových hotelích či drahé dárky, na které si krásná moderátorka dost potrpí. Však se jimi také chlubí na sociálních sítích. Jednou je to značková kabelka a oblečení, pak zase drahý automobil. Není proto žádným překvapením, že své partnery si vybírá nikoli podle vzhledu či povahy, ale podle tučné peněženky.

V jejích spárech tak skončil nejeden movitý postarší pán. Tím nejdůležitějším byl bezesporu podnikatel Antonín Charouz (64), který ji protlačil do médií i povědomí veřejnosti. I když je Eva přirozená a šikovná moderátorka, tak takových, jako je ona, najdete celou řadu.

Nebýt Charouzova vlivu, sotva by se dostala do televize.

Další boháč na obzoru

Po nevydařeném vztahu s Charouzem, Pavlem Páskem (51), s nímž byla jen krátce, s režisérem Adrianem Stojkovem (48) a dalšími si vyhlídla novou oběť. Kromě starších podnikatelů moderátorka vystřídala v ložnici už slušnou řádku mužů, což případné budoucí partnery dost odrazuje.

Mnoho svých milenců však Eva ani nepředstavila, takže o přesném počtu jejích milenců můžeme jenom spekulovat.

Kromě movitých podnikatelů a režisérů si však moderátorka užila třeba i s mladšími sportovci. V ložnici údajně měla například fotbalistu Václava Kadlece (27) či hokejistu Jirku Horu. Nikdo z mužů však vztah s Perkausovou nebral vážně. Nejnovější partner a zároveň pozorný a štědrý milenec je prý opět podnikatel. Perkausová ho však jako obvykle zapírá.

Kdo ji tedy vozí na luxusní dovolené v cizokrajných destinacích, zůstává pro veřejnost tajemstvím. Ovšem při tempu, jakým dosud střídala partnery, se možná brzy objeví někdo další.

Nemohli bychom se ale vůbec divit, při jejím mládí a kráse.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...