Jde jim jen o reklamu a peníze?

Jak se říká, neplacená reklama je ta nejlepší reklama. Tohoto hesla se očividně drží i moderátor Leoš Mareš (43), který do svého byznysu zapojil i manželku Moniku Koblížkovou (38). Není tajemstvím, že Mareš je moderátorem v rádiu, kde v současnosti běží jeho nejnovější show.

Do rádia mu chodí hosté, kteří musejí správně odpovídat na otázky. Leoš nedávno sdílel na svých sociálních sítích video, kde v hlavní roli účinkuje jeho manželka Monika.

Také vás může zajímat ...

Všechny to pobavilo

Ta ve videu tropí žárlivou scénu, která souvisela právě se zmiňovaným pořadem, a všechny Leošovy fanoušky to prý velmi pobavilo.Video nabíralo na sledovanosti a údajně se zvýšil i počet posluchačů. Marešovi se to zalíbilo a pár dní nato přidal další podobné video.

Žárlí i ve skutečnosti?

Podle některých byla obě videa nahraná jen proto, aby pobavila publikum.Účel to splnilo a Leoš na tom údajně ještě vydělal nějaké peníze navíc. Nicméně se proslýchá, že Monika je stejně žárlivá i ve skutečnosti. Prý si z toho nejprve dělá legraci, ale poté zvážní a začne se prý doopravdy hádat.To údajně dokáže Leoše vytočit a nebojí se prý svou manželku znovu ukočírovat.

Není to mezi nimi asi ideální.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...