Jde po krku další kolegyni?

Působí křehce a její tvář budí dojem anděla, zdá se však, že to je jen první dojem. Bývalá tanečnice Kristina Kloubková (43) si jde totiž tvrdě za svým a nechává za sebou moderátorské pomníčky kolegyň.

Nedávno, co se jí podařilo vystrnadit ze Snídaně s Novou Gábinu Partyšovou (42). Zprvu se mělo za to, že Kloubková svou kolegyni zastoupí v nepřítomnosti, jenže byla skvělá a diváci si ji oblíbili a chtěli ji v ranní relaci trvale. Vedení Novy tlaku diváků vyhovělo, protože sledovanost televize údajně klesala a byl čas na změny.

Také vás může zajímat ...

Pod kým se třese jeho zpravodajské místo tentokrát?

Z tanečnice moderátorkou

Dnes už asi každý ví, že Kristina začínala svou kariéru jako tanečnice. Nutno podotknout, že i v tomto oboru byla cílevědomá a patřila ke špičce. Od začátku ale tušila, že tanečnice nemají dlouhou životnost, a proto se krátce po třicátých narozeninách přihlásila na casting pro moderátorku Odpoledních Televizních novin.

V květnu roku 2009 nastoupila a vítala diváky tehdy ještě ve dvojici s kolegyní Renátou Czadernovou (35).

Nahradila i hlavní tvář

Během velmi krátké doby se stala jednou z hlavních tváří Novy. V roce 2014 se pak stala moderátorkou Snídaně s Novou a mnozí jí předpovídali rychlý konec kariéry. Vždyť to byl obrovský krok zpátky, ve Snídani totiž svého času moderátoři začínali. Kristině však toto místo otevřelo nové možnosti a stala se na Nově hvězdou a její kolegyně v ní záhy měly silnou konkurenci.

Vedení ví velmi dobře, co v Kloubkové má.

Vždyť, když v roce 2014 nastoupila Lucie Borhyová (42) na mateřskou dovolenou, byla to právě Kloubková, na koho padla volba, že by ji mohl nahradit. Po boku Reye Korantenga (45) jí to šlo tak dobře, že diváci začali volat po tom, aby v hlavních zprávách zůstala trvale. Proslýchá se, že se Borhyová z mateřské vrátila tak brzy jen proto, že se bála o místo.

A zřejmě oprávněně! Kristina už ve zpravodajství zůstala a dostala nového kolegu Martina Pouvu (56). Od té doby hvězda Kloubkové strmě stoupá a kdykoli je třeba zvýšit sledovanost, sáhne Nova po bývalé tanečnici.

Postrach Lucie

V současné době moderuje Snídani s Novou, večerní Televizní noviny i společenský magazín Život ve hvězdách. Navíc se s kolegy střídá v moderování pořadu Volejte Novu. To z ní dělá nejvytíženější moderátorku televize Nova. Doslova tak šlape na paty bývalé hlavní tváři Lucii Borhyové, která se prý zcela oprávněně obává o své místo zpravodajské jedničky.

Je prý jen otázkou času, kdy Kristina nahradí i ji!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama