Je herečkou už jen pro peníze?

Je jí jasné, že musí zabezpečit své děti.

Spoustu let neměla potřebu dělat herectví jen z důvodu, aby si vydělala nějaké peníze. Jenže momentálně jsou finance pro herečku Mariku Šoposkou (30), známou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, důležitější než kdykoli předtím.

Vrátí se lékařka Bibi brzy na obrazovky?

„S dítětem přišel pocit zodpovědnosti, vědomí toho, že ho musíte zabezpečit,“ vysvětlila momentálně již dvojnásobná matka. Reálné rozměry tak pomalu dostává její návrat do nekonečné Ordinace. Tvůrci oblíbeného seriálu sdíleli na sociálních sítích video, ve kterém Šoposká vzkazuje věrným fanouškům, že se na ně bude brzy těšit.

Také vás může zajímat ...

Postava lékařky Bibi Mrázové se tak do pracovního procesu možná vrátí už velmi brzy, a diváci jistě budou nadšení.

Nejenom Ordinace v růžové zahradě, ale i Ulice či jiné seriály totiž měly dlouhou dobu přestávku kvůli pandemii koronaviru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...