Je její třetí manželství skutečně to poslední?

TyTy 2014

Úspěchů v kariéře se dočkala, ale se štěstím v lásce to už bylo o něco horší. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlata Adamovská (60) zažívala již od dětství slávu díky svému výjimečnému hereckému nadání.

O něco později poznala svoji první známost, skladatele Vadima Petrova (61), za kterého se také provdala. Zlata se ale s Vadimem nedočkala žádného potomka. Patrně si totiž ani nebyla jistá city k němu, protože jejich manželství vydrželo pouhé čtyři roky.

Také vás může zajímat ...

Nebylo to ale naposledy, co musela Adamovská řešit soudní tahanice. Láska na první pohled Vypadalo to, že Zlata tehdy dokázala rychle zapomenout na nevydařený vztah, protože zanedlouho na to se opět zamilovala.

S Johnem kdysi vypadali jako šťastná rodinka.

Pravděpodobně jakmile spatřila publicistu Radka Johna (64) poznala, že je to láska na první pohled. Zlata tehdy natáčela populární seriál Sanitka, díky kterému se proslavila. S Radkem se poprvé setkala při společné cestě do televizního studia.

Jenomže herečka tehdy ještě nešťastně žila po boku Petrova. Očividně se ale tak bezhlavě zamilovala, že zanedlouho na to dala Vadimovi košem. Znovu se vydala před oltář S Johnem prý nejprve tři roky randili, než se odhodlali stvrdit svoji lásku manželským slibem.

Z jejího tajného deníčku bylo vyzrazeno, že ke svatbě je spíše dokopa lo to, že Zlata byla v jiném stavu. Společně s Radkem se dočkala dvou dětí, a to dcery Barbory (32) a syna Petra (24).

Zdálo se, že tato veselá rodinka nemůže mít žádné problémy a zůstanou pospolu šťastní až do konce života. Nebylo tomu tak ale dlouho! Přišla mu na jeho pletky Z ničeho nic totiž společnost obletěla zpráva o tom, že John je Adamovské nevěrný! Údajně vedl dva roky utajovaný románek s moderátorkou Pavlínou Wolfovou (47).

„Požádala jsem ho, aby odešel. Blázen si dvakrát znovu nesedne na rozpálenou plotnu,“ zmínila kdysi rozhořčená Zlata. Také dodala, že ji mrzí, že mu na jeho prohřešek nepřišla dřív. John se jí prý omlouval a tvrdil, že jí nechtěl ublížit, proto jí neřekl o svém záletu.

Nebylo to ale vše! O něco později bylo totiž odhaleno, že má Radek nemanželské dítě, dceru Terezu (16). To už ale bylo na Adamovskou moc a řekla, že se chce rozvést. Byly to ale všechny jeho milostné pletky? Původně harmonické manželství se tak zvrtlo v bouřlivý výbuch emocí.

Věštba se jí vyplnila Až po druhém nevyvedeném manželství začala Adamovská zvažovat slova, která kdysi uslyšela od jedné kartářky. Ta jí totiž řekla, že až její třetí muž bude ten pravý. Netrvalo dlouho a do života Zlaty vstoupil další chlap.

Herec Petr Štěpánek (70) se nejdříve objevoval po boku Adamovské v Ordinaci, kde se ukázalo, že se z pracovního vztahu vyklubal milostný románek.

Petr byl ale tehdy ženatý s režisérkou Vlastou Janečkovou (†77), která byla těžce nemocná, a nakonec zemřela v léčebně, kam byla převezena po pokusu o sebevraždu. Až po její smrti tak pár veřejně přiznal, že k sobě chová vřelé city.

Dokonce se Zlata dočkala jedné silvestrovské noci žádosti o ruku, a to přímo na dovolené v Africe. Co se ale stalo, že Zlata najednou po mnoha letech zjistila, že je zakoukaná do svého kolegy? Prý si během volných chvil natáčení měli stále co povídat a zjistili, že jsou si v mnoha věcech blízcí. Hrozí konec románku? Nepochybně byla Zlata zamilovaná až po uši.

Je tomu tak ale i v současné době?

Nedávno se totiž povídalo o tom, že se Štěpánkem prý řeší dost zásadní problém.

Dvojice spolu údajně nedokáže v klidu mluvit a velmi často se hádají. Uvidí se, jestli se jejich konflikty nakonec ještě nevystupňují, a jejich manželství se tak nerozpadne. Bylo by dost možné, kdyby krize přišla už letos.

Proč? Zlata se totiž zmínila, že vždy, když slaví kulatiny, stane se jí nějaký životní karambol. Nejprve to začalo před dvaceti lety, kdy jí zemřel milovaný otec. O deset let později, kdy slavila padesátku, se rozvedla s Johnem.

Spekuluje se proto už předem, co ji potká tento rok.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...