Je jejich manželství jen přetvářka?

Téměř padesát let působí manželství Carmen Mayerové a Petra Kostky (82) jako naprosto dokonalé. Ne náhodou patří tento pár k nejstabilnějším v českém showbyznysu.

Nyní však vyšlo najevo, že není všechno zlato, co se třpytí. Sama okouzlující herečka nyní přiznala, že v manželství s Kostkou si užila svoje. Promluvila o hádkách, urážkách, a dokonce ponižování, kterého se ze strany svého muže dočkala. Pro řadu jejích fanoušků byla její upřímná zpověď bez nadsázky obrovským šokem.

Také vás může zajímat ...

Nikdo totiž netušil, čím si ve skutečnosti téměř po celý svůj život prochází.

Spory na denním pořádku?

Když se při narození rozdával temperament, šli nejspíš Mayerová s Kostkou pro svůj díl minimálně dvakrát. Oba jsou, jak sami říkají, velmi horké hlavy, což se pochopitelně na jejich vztahu nejednou projevilo.

Nic si navzájem nedarují, a tak jsou u nich doma různé třenice a spory takřka na denním pořádku. „V našem manželství nastaly různé peripetie, vzlety a pády, v žádném případě to nebyla idyla ani růžový román,“ rozpovídala se slavná maminka slavné dcery Terezy Kostkové (44). Ostatně ta prý po rodičích horkou hlavu zdědila.

Musí být vždy dokonalá

Krása a šarm Carmen jsou dodnes zřejmé. Herečka se nikdy neobjevila na veřejnosti neupravená či nenalíčená. Vždycky vypadá naprosto dokonale a to navzdory svému úctyhodnému věku. Kdyby to bylo jen na ní, možná by si občas dovolila vyběhnout jenom tak bez dokonalého make-upu či v domácím oblečení.

Jenže to by jejího muže asi ranila mrtvice. Vzhled je totiž něco, na čem si u své ženy Kostka prý odjakživa velmi zakládá. Vyžaduje, aby byla Carmen vždy a za všech okolností perfektní, a když třeba jen trošku přibere, hned to od muže pořádně schytá.

„Vždycky se k tomu nemilosrdně vyjádřil,“ zoufá si herečka, pro níž to bylo pokaždé velmi ponižující. Kritika manželky je prý podle herce v pořádku, běda však, když se ona opře do něho. To je oheň na střeše.Nutno podotknout, že Mayerová si díky své horké španělské krvi, která jí proudí v žilách, nenechá od manžela nic líbit.

Možná ji jeho kritické poznámky mrzí, nebojí se však přijít s protiúderem.

I ona ho dovede zaručeně rozčílit

Za ty roky už ví, co na manžela platí, a jaké výrazy ho přivedou doslova k varu. Narážky na jeho váhu doplněné zdánlivě roztomilými výrazy popisujícími jeho odulé tváře a zakulacené břicho z něj ve vteřině udělají nepříčetného chlapa.

Manželé si zkrátka umějí svůj vztah i po letech náležitě okořenit, a i když to podle Carmen nebylo vždycky příjemné a snadné, našli si k sobě vždycky cestu zpět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...