Je jí manžel opravdu věrný?

Ačkoli se svým zesnulým exmanželem Čestmírem Řadnou (†60) neměla herečka Regina Řandová (52) dobré vztahy ani těsně před jeho smrtí, na muže rozhodně nezanevřela.

Také vás může zajímat ...

Ba naopak si hvězda seriálu Slunečná našla záhy muže, se jehož je manželkou letos již šestnáct let a okamžiky ztrávené po jeho boku si nemůže vynachválit. „Neměnila bych,tvrdí. Společně s manželem mají jednoduchý recept na to, jak spolu dlouhodobě fungovat.

S Řandou neměla dobrý vztah ani před jeho smrtí

„Je to svoboda. Člověk by si měl dávat i ve vztahu svobodu, aby mohl dýchat,prozradila s tím, že je dobré dělat i věci jeden bez druhého, aby se pak na sebe měli možnost těšit. Snad tak v něm skutečně našla toho pravého a později se třeba neukáže, že dostatek svobody využíval k milostným pletkám s jinými ženami.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...