Je konec jejího vztahu s mladým zajíčkem?

Vůbec se neprezentují jako pár. Kráska se ukazuje hlavně sama a provokuje sexy fotkami.

Ještě nedávno spřádala Lucie Borhyová (42) plány o dalším miminku. Nyní se ale zdá, že je možná všechno jinak. Proč? O jejím miláčkovi Michalu Smečkovi (32) totiž nebylo v poslední době slyšet. Prožívá snad moderátorka ve vztahu krizi? Anebo dokonce tají rozchod?

Vše nasvědčovalo tomu, že jen výjimečná krizová situace rozdělila pár Lucie Borhyová (42) a Michal Smečka (32). Ale je to skutečně tak? V sousedství Borhyové se už nějaký ten pátek spekuluje, proč se mladý krasavec u ní tak dlouho neukázal? To se ale možná změnilo po prvním květnovém dni.

Také vás může zajímat ...

Na svátek zamilovaných totiž Lucka zveřejnila fotku, kde Michala líbá na tvář. Fotka ovšem vypadala příliš strojeně a Smečka na ní není ani pořádně vidět. A navíc nepůsobí moc nadšeně.

Že by šlo jen o zástěrku pro fanoušky? Lucie sice ještě nedávno prohlašovala, že bydlí spolu, ovšem její sociální sítě, kromě jedné májové vyumělkované fotky ukazují jen Lucii s dětmi. Učí se s nimi a sportuje.

Žárlí na její ctitele?

Ačkoli má pohádkově placenou práci a nemá potřebu ji měnit, ráda si vyzkouší i jiné profese. Například právě ve fotomodelingu by se Lucka neztratila. I proto často spolupracovala a i nadále spolupracuje s nejrůznějšími fotografy.

Její poslední sexy snímky rozpálily spoustu jejích fanoušků a tajných ctitelů, kteří ji okamžitě zahrnuli komplimenty. Jeden z nich jí údajně píše každý den milostné vyznání a posílá květiny. Lucce to zpočátku sice lichotilo, ale pak se z toho stalo obtěžující šmírování.

Podle šeptandy tedy ani nebylo překvapením, že na ni její miláček Smečka pekelně žárlí a už prý ztropil nejednu scénu.
To se dle zdroje z Lucčina blízkého okolí skutečně stávalo celkem běžně. Zoufalá moderátorka se svému partnerovi dlouho snažila vysvětlit, jak se věci skutečně mají. Že by to však mladý právník neunesl?

Těžko říct, protože se k tomu zatím nevyjádřil. Jisté je jen to, že příjemné mu to určitě není. Sexbomba navíc pochvalu sklízí nejen od mužů, ale také od žen, které v podobných případech nebývají vždy přející.

Tentokrát ovšem její vizáž ocenily jak některé kolegyně moderátorky, tak i slavné modelky jako třeba Andrea Verešová (39), která coby profesionálka umí ženskou krásu náležitě ocenit.

Pochlubila se luxusním vozem

Kromě odvážných snímků potěšila moderátorka své fanoušky také fotografií v luxusním voze, kterou sdílela na svém účtu.
V některých tak vzbudila dojem, že má nové auto. Že by snad zaúřadoval nový milenec? Lucka se však pouze nechala zvěčnit ve svém oblíbeném voze značky DS.

Její komentáře pod příspěvkem vypovídají, že se stala propagátorkou této mladé francouzské automobilky nabízející velmi atraktivní modely. Někdo takové auto označuje za geniální autokabelky pro ženy.

Jak se to ovšem slučuje taková reklama s její prací? Bude jí to vedení televize tolerovat? Pokud jde o fotku, Lucie je na ní zachycena, jen jak sedí v autě. Vynikl tak především interiér vozu a pochopitelně i její krása.

Odmítá zestárnout?

To koneckonců ocenili i fanoušci, kteří jí chválili jak auto, tak vzhled. A právě na něm hodně bazíruje. Nejen proto, že je tváří Televizních novin na Nově a musí být reprezentativní, ale také kvůli sobě a příteli.

Podstoupila už nějaké plastiky? Nic takového nikdy nepřiznala. Jen to, že je zvyklá pravidelně cvičit a dřít na sobě. K tomu pak následně vede i své děti. Hodně je v poslední době inspirovala a motivovala, aby i ony také něco dělaly.

Že by se z nich snažila vycvičit profesionální sportovce? Dle fotek na Instagramu to tak skoro vypadá. Lucie totiž pořád prohlašuje, jak důležité je dostatečně se hýbat, aby ona a děti nezlenivěly.

Je jasné, že při všech těch jejích starostech a zálibách jí času na partnera moc nezbývá, protože toho má zkrátka moc. Přestože se Borhyová věčně chlubí svou vysportovanou postavou, drahými věcmi a na řadu lidí působí jako marnotratná žena.

Není žádná nafrněná barbína

Krásná moderátorka se ale nebojí žádné práce. Na sociálních sítích se předvedla jako skvělá kuchařka i cukrářka, když sdílela své domácí recepty. A nezahálí ani na zahradě. Takže rozhodně nemusí využívat služeb zahradníka. „Mám posekáno, vertikulace je hotová, teď budu hnojit a sázet kytky.“ svěřila se Lucie.

Po této stránce si na ni její přítel nemůže rozhodně stěžovat. To spíše ona by si mohla stěžovat na něj, že jí dost nepomáhá. A tak musí Lucie doma dělat vše sama.

Nebylo by tedy divu, kdyby si kvůli tomu vjížděli do vlasů. Jestli je jejich vztah opravdu pevný, se projeví až časem. Třeba měli jen špatné období, ke kterému mohla přispět i současná situace.

Tajné pletky s bývalým milencem?

Moderátorku nedávno načapali v centru Prahy s jejím bývalým partnerem Michalem Hrdličkou (31). Měli snad rande? Proč
se setkali, a co na to říkal milenec Smečka? Jak ale vyšlo najevo, tajné schůzky se zúčastnil i on.

Zdá se, že trojice řešila něco důležitého a ne zrovna příjemného, když se rozhodli sejít ještě za omezených podmínek. Lucie se prý s Michalem musela setkat kvůli společné dceři.

Smečka ji přišel podpořit jako její partner. A jako právník do toho měl také co mluvit. Co konkrétně řešili? Údajně šlo o neodkladné záležitosti ohledně péče o malou.

Jak setkání dopadlo, není jisté. Vztahy mezi expartnery jsou totiž dlouho dost mrazivé. Tak se snad konečně domluvili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...