Je konec! Slováček se domů nevrátí

Čekání na to, zda se vilný saxofonista konečně natrvalo vrátí domů, Dagmar Patrasovou velmi vysilovalo. Teprve teď začíná chápat, že odpověď zní: Ne, nevrátí se!

Dospěla ke zdrcujícímu závěru. Herečka Dagmar Parasová promluvila o ztrátě nadějí. „Protože jsem manžela znala, tak jsem věděla, že to není první úlet. Říkala jsem si, že se asi vrátí. Jak je vidět, narazil na to pravé ořechové,“ trpce prohlásila královna dětských srdcí zvaná Dáda. Šest let už její muž Felix Slováček (77) udržuje mimomanželský vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (37).

Také vás může zajímat ...

Podle odborníků je to příliš dlouhá doba, která jistojistě poznamenala psychiku marně čekající, zoufalé ženy. Je nejvyšší čas, aby Dagmar udělala radikální řez, do kterého se jí z několika pochopitelných důvodů nechce.

Po tolika letech však už bohužel není vyhnutí.

Marné čekání

A je dobře, že si to představitelka Manuely z kultovního filmu Vrchní, prchni konečně uvědomila. Stálé marné čekání na pána domu by mohla zaplatit i duševním zdravím. Za takovou cenu nestojí žádný chlap. Dáda si už po Felixově boku vytrpěla mnohé, neustálé útoky jeho bývalé ženy Aleny, nyní Renée Wevelsiepové (72), nevyjímaje.

Je už skutečně k smrti unavená.

Vito jezdí na podzim

A řešení je na dohled. Rodinná vila v Praze a chalupa v Českém ráji se přepíše na děti, ona a Felix budou mít právo doživotního užívání. „Už mně to ničí zdraví,“ přiznala s tím, že se těší, až se záležitost vyřeší. A sama nezůstane, má Itala Vita (50). S ním se bohužel setkává většinou jen na podzim a v zimě. „On nemůže být bez Itálie a bez moře, a já tady mám rodinu a své malé posluchače.

Komunikujeme spolu přes videohovory, většinou jezdí na podzim a na Vánoce.

A zatím nám to funguje,“ říká černovláska s úsměvem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...