Je milenec Hany Gregorové násilník?

Proč přítel herečky Hany Gregorové (63) fyzicky napadl školáka? Na to se teď ptají všichni, kteří o jeho výstupu na jedné z pražských základních škol vědí jen to, co se všeobecně proslýchá. Ondřej Koptík (31) měl údajně napadnout jednoho spolužáka své dcery.

To potvrdila i ředitelka školy Mgr. Marta Váňová, která se nechala slyšet, že byl prý dost agresivní. Ale jaká je skutečnost? Právě spolužák jeho dcery, za kterým Koptík přišel, ji měl údajně šikanovat a to si jako otec rozhodně nechtěl nechat líbit.

Domů chodila zamlklá a bez nálady a tak se pochopitelně chtěl dozvědět proč. „Mlátil ji do břicha, bil, tahal za vlasy a kradl jí svačiny. Bylo to každý den, pravidelně a dlouhodobě,“ vysvětloval celou situaci Koptík. Podle svědků na chlapce křičel a měl ho lehce připozvednout.

Také vás může zajímat ...

Nic vážnějšího se ale nestalo. Proč ale nezasáhlo do šikany vedení školy? Možná by tak ani k celému incidentu vůbec nedošlo. Navíc ten, kdo je rodičem, tuší, jak se musel Koptík cítit a proč celá situace dospěla až do fáze, kdy zkrátka vybouchnul.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...