Je na ní příliš závislý! Kdy jí dojde trpělivost?

Ještě donedávna jim štěstí přálo. Nyní ale JIŘÍ LANGMAJER (53) prožívá krušné chvíle. Rozchází se snad s manželkou právě kvůli ošklivým pomluvám?

Byla to láska jako trám. Nebýt Adély Gondíkové (46), už by tu totiž Jiří Langmajer (53) dávno nemusel být. Doslova a do písmene mu zachránila život.

Také vás může zajímat ...

Dodnes na to také známý herec vzpomíná se slzami v očích. Však také Adéla po jeho boku stojí věrně už téměř deset let. A skoro to vypadá, že v jejich vztahu se snad nikdy neobjevil ani jeden černý mráček. To se ale poslední dobou mělo změnit. Došla snad Adéle s jejím manželem trpělivost?

Hojně holdoval nejen alkoholu

Než se do Adély zamiloval, žil velmi bujaře. Ženy střídal jako na běžícím pásu a do jeho životního stylu se promítala i velká záliba v alkoholu. Jenže v kombinaci s obrovským množstvím práce, které měl, se u něj rozbujely první deprese.

Ty ale začal utápět právě ve svém tolik oblíbeném alkoholu. Když se objevil ve společnosti, většinou to bylo na nějakém večírku. Tehdy po jeho boku téměř pokaždé stála jiná žena.

Přestože není herec žádný typický krasavec, jeho charisma nenechávalo žádnou ženu chladnou. Jenže on měl ženy zřejmě jenom na pobavení. V životě se potácel odnikud nikam.

Dodnes dochází k psychologovi

Životní zlom však nastal ve chvíli, kdy se ošklivě zranil. Při natáčení snímku Na vlastní nebezpečí v roce 2007 si vážně zranil páteř. Spadl totiž tak nešikovně, že ihned po pádu věděl, že je hodně zle.

Bolestí ani nemohl chodit. Dlouhé měsíce tak šok ze zranění opět zapíjel. Jenže bolesti nepolevovaly, naopak sílily. Nebylo mu však nic platné ani to, že údajně bral i silné léky na bolest.

Zkrátka si nevratně poškodil páteř a kvůli tomu má také potíže dodnes. Sem tam si stěžuje, že kvůli bolesti nemůže spát nebo hrát. Naštěstí už to není tak často.

To ale není všechno, bohužel u něj přetrvávají také deprese, kterých se stále nemůže zbavit. Před pár měsíci se sám nechal slyšet, že pořád musí docházet k odborníkovi, který mu pomáhá občasné depresivní nálady zahánět.

Nejvíce nápomocná mu však vždycky byla jeho partnerka, nyní manželka Adéla. Bez ní by se zřejmě upil k smrti nebo, jak sám tvrdí, spáchal sebevraždu. Adéla totiž byla první žena, do které se skutečně zamiloval.

Adéla se vdávat moc nechtěla

Začátky sice byly krušné, protože jen pár týdnů poté, co se společně poprvé ukázali na veřejnosti a oznámili svůj vztah, byl Langmajer spatřen, jak líbá jinou ženu. Vypadalo to na rozchod. A možná i skutečně proběhl, ale jejich láska to ustála a znovu se k sobě vrátili.

Od té doby se Langmajer změnil k nepoznání. Z vyhlášeného proutníka a seladona se stal muž věrný, hýčkající si svou partnerku, a také muž, který má raději domácí práce než vysedávání v hospodách nebo pařbu na divokém večírku.

Přátelé se mu kvůli tomu také začali smát. Dobírali si ho, že si ho Adéla omotala kolem prstu. Ale herec si z toho vůbec nic nedělal. Naopak. Byl rád, že ho lidé začali vnímat jinak.

Skáče, jak ona píská

Když se pak minulý rok vzali, byl to pro jejich fanoušky neskutečný šok, protože ač Langmajer do chomoutu chtěl, paradoxně to byla právě Gondíková, kdo se svatbě vyhýbal jako čert kříži.

Nakonec ale přece jen svolila a stal se z nich manželský pár. Jejich pohádka dosáhla pomyslného vyvrcholení. Leč od svatby uteklo jenom pár měsíců a začaly se rojit spekulace o tom, že manželství není takové, jaké si představovali.

Langmajer se pro svou ženu snaží udělat vše, co jí na očích vidí. Jenže Adéle se to podle všeho nelíbí. Má ráda muže, kteří si umějí dupnout, nenechávají si nic diktovat a mají svůj rozum a svou hlavu.

Když se s Langmajerem seznámili, přesně takový byl. Jenže potom, co ho Adéla změnila, se ale snaží myslet hlavně tak, aby potěšil svou ženu. A to se jí zřejmě po svatbě přestalo líbit, neboť jeho úslužnost dosáhla nejvyššího stupně.

Do smíchu už mu moc není

Před půl rokem se Langmajer těšil na poklidný rodinný život a také na to, že se svou láskou stráví zbytek svého života. Nakonec ale možná všechno dopadne úplně jinak.

Před pár týdny totiž měl v jejich vztahu nastat zlom. O co jde? Adéla se prý nápadně často začala scházet s mužem, s nímž nikdy předtím spatřena nebyla.

Také podle všeho nechodí na oficiální akce společně, ale každý zvlášť. Mají snad doma dusno? A bojí se snad Langmajer, že přijde o lásku, kterou tak těžko dobýval?

Gondíková také nikdy neměla pověst křehké krásky, která by plnila každé mužovo přání. Naopak ji kdysi lidé nařkli z toho, že se ze svého prvního manžela, Ondřeje Brouska (38) snažila jen dostat peníze, ale ve skutečnosti ho nemilovala.

Stejně tak jako všechny muže před ním i po něm. S Langmajerem se dokonce měla dát dohromady kvůli tomu, že jí mohl konečně dát slávu, po které tolik toužila.

Možná jsou to ale všechno jenom zlé pomluvy, jež chtějí Adélu očernit. Že však procházejí manželskou krizí, je zřejmé. Otázkou však zůstává, zdali je to skutečně kvůli tomu, že si Adéla našla někoho jiného

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...