Je na obzoru krize dalšího slavného páru?

Jenom chvilková odměřenost, nebo důsledek velmi špatného období? Na to se teď všichni ptají ve spojitosti s českou herečkou Tatianou Vilhelmovou (40), která se na natáčení filmu Terorista chovala hodně arogantně.

Také vás může zajímat ...

Než o manýry filmové hvězdy se ale dost možná jedná spíš o partnerskou krizi mezi ní a jejím přítelem, hercem a zpěvákem Vojtěchem Dykem (33). Ten si prý před časem pořídil na pražských Vinohradech nedaleko společného bydlení další byt, kam si údajně nosí i nějaké osobní věci v krabicích.

Takže i když spolu možná zatím dál bydlí a Vojta se snaží ze všech sil starat o jejich tři syny, má okolí o jejich vztahu pochybnosti. „Poprvé jsme ho tu viděli před dvěma týdny. Stěhoval se nedávno,“ prozradil jeden z obyvatel domu na začátku října. Schyluje se k dalšímu rozchodu v českém showbyznysu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...