Je na pokraji vyčerpání?

Manželka ho nenechá ani na chvíli vydechnout. Jan Šťastný (53) pracuje, seč mu síly stačí. U režisérů je oblíbený jako seriálový i divadelní herec, a tak se mu role shánějí relativně snadno. Jenže to nic nemění na tom, že by už klidně více odpočíval, kdyby mohl.

Podle kolegů ale nemůže. Jeho manželka Barbora Petrová (33) totiž na rozdíl od něj až tak známá není, a navíc se věnuje jejich společnému synovi. Proto nemá na kariéru tolik času. Co ale nestíhá ona, dává prý za úkol svému manželovi.

Také vás může zajímat ...

Mladá manželka má na něj zřejmě velké požadavky

A pořádně ho tak asi prohání. Šťastný nejenže tak podle všeho živí rodinu, ale také musí obstarávat nákupy i domácí práce. Jeho přátelé tvrdí, že Barbora je pořádně náročná, především co se týče nakupování a dovolených.

A manžel jí chce samozřejmě splnit, co jí na očích vidí, a tak vydělává hlavně proto, aby si mohla dopřát, co chce. A nejspíš bude ještě hůř, protože chce prý do pětatřiceti zvládnout se svým manželem ještě jedno dítko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...