Je naštvaný, že se s ní nemůže líbat!

Primácký medicínský seriál Modrý kód se už opět točí, ale trvající obtíže MUDr. Matyho Bojana, tedy Davida Gránského (28) vážně rozčilují. Účinkující si musejí neustále mýt ruce.

Mezi záběry, a to i při zkouškách, se v ateliéru nosí roušky. Nejhorší je, že se i původně intimní scény točí na distanc a fyzické kontakty se velmi redukují.

Také vás může zajímat ...

Když měl nedávno ve scénáři vášnivý polibek s MUDr. Lucií Krutinovou, gynekoložkou, ztělesněnou Evou Josefíkovou (30), na place zjistil, že jí má místo pořádného polibku pouze předat květiny!

Kdo zná půvaby této herečky, ten se nediví, že se David cítí ošizen. „Jsem rád, že můžeme točit dál,“ ujišťuje Gránský. „Ale tohleto jsou opravdu ztížené podmínky!“ Někdy je člověk ochotný ten koronavirus prostě risknout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...