Je nepříjemný na své fanynky

Se slávou je někdy velmi složité se vyrovnat. A bohužel se zdá, že Markovi Lamborovi (25) se to přestává dařit. Velké úspěchy, které sbírá díky roli v seriálu Slunečná, ho totiž osobnostně začínají měnit.

Odnášet to prý mají hlavně jeho fanynky, které se mu dvoří a daly by praktiky cokoli za to, aby se s ním mohli alespoň na pár minut sejít a poznat ho naživo. „Marek na ně začíná být docela nepříjemný. Ví, že si může vybírat,“ tvrdí zdroj z jeho blízkého okolí.

Také vás může zajímat ...
Sláva mu pořádně stoupla do hlavy

A trochu to tak vypadá, že sláva, kterou momentálně Lambora zažívá, mu pomalu stoupá do hlavy. Asi mu to ale nemůže mít nikdo za zlé. Vždyť byl dlouhé roky znám pouze jako ten sympaťák, který randí se známou herečkou Šárkou Vaculíkovou (33).

Na druhou stranu ale to, že je konečně známý i sám o sobě neznamená, že musí být nepříjemný na dívky, které ho obdivují a touží po něm.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...