Je nešťastný kvůli nemoci své manželky

Režisér a herec Jan Kačer (82) je v těžké životní situaci. Jeho manželka Nina Divíšková (82), s níž žije padesát šest let, se mu mění před očima! Může za to Alzheimerova choroba, kterou před pár lety onemocněla a na níž neexistuje žádný lék! Jenže ani ona to neměla v životě snadné. Na začátku manželství žil její muž 10 let v Ostravě a domů jezdil jen na víkendy.

Musela se sama starat o domácnost, děti a k tomu chodila do práce. Sám Kačer potvrdil, že ji obdivuje a nikdy nechápal, jak to zvládala. Přesto se dnes jen těžce smiřuje s její nemocí. „Snažím se dořvat k podstatě její osobnosti, k té vznešené, noblesní holce, kterou bývala a jistě chce dál být. V ten moment se mi nechce uvěřit, že je nemocná.

Také vás může zajímat ...

Platíme za celý život,“ řekl smutně při pomyšlení na svou nemocnou milovanou manželku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...