Je neustále nespokojená?

Je jí přes čtyřicet a má dvě děti. To pro ni však není žádnou překážkou, aby ukázala, jak moc je sexy. EVA DECASTELO (42) s odhalováním nemá problém. Roky však přibývají a někdy je čas připustit si, že už nám není dvacet.

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (42), která nedávno oslavila své 42. narozeniny, připustila, že se stále cítí na dvacet. I přes velkou pracovní vytíženost a starost o svoji rodinu si vždy najde čas na to, aby se zkrášlila a vyvěsila pár sexy fotek na internet. Souhlasí s tím její manžel René Decastelo (47)?

Také vás může zajímat ...

Temná minulost

Už ve svých 14 letech se začala zajímat o fotomodeling a natáčení reklam. Proto odletěla do zahraničí, kde se věnovala nejen svým pracovním povinnostem, ale také poznávala nová místa a učila se jazyky.

Při jejím pobytu v USA si přivydělávala jako herečka filmů pro dospělé. Po návratu do České republiky se objevila ještě na titulní straně časopisu Playboy. Jejich křty moderuje dodnes. Sama by se ale nejspíš ráda vrátila na titulní stranu.

Večery doma netráví?

Poté, co odešla z mateřské dovolené, se jí kariéra opět rozjela. A ve velkém! Začala moderovat několik televizních pořadů, hrála ve filmech a v divadle. Nyní působí v seriálu Slunečná, kde hraje drbnu Zuzanu Dolejšovou.

To jí ovšem zabere spoustu času. Co její děti a milovaný manžel? Evin manžel René ji do práce posílá sám. Je totiž sceáristou seriálu Slunečná, takže za dny, kdy jeho manželka natáčí, zodpovídá z velké části on. Eva hraje i několik divadelních představení.

Večeře pro své ratolesti musí proto podle všeho připravit tatínek. Eva večery doma kvůli divadlu netráví. Možná i proto povolal Decastelo děti na natáčení Slunečné a dal jim roli. Michael (10) se Zuzanou (9) jdou v maminčiných šlépějích a tráví s ní aspoň víc času.

Jenomže Evu takové řešení příliš neuspokojuje. Chtěla by mít i něco svého, u čeho jí nebude asistovat celá rodina, a pořád se nevzdává naděje, že ji osloví někdo na sexy focení.

Zkusí ještě kariéru v zahraničí?

Na svých sociálních sítích Eva opravdu válí! Přidává jeden odhalenější snímek za druhým. Ohlasy má obrovské, hlavně u mužů. Chce snad lehce erotickými snímky naznačit, že by se ráda vrátila do zahraničí a začala se opět věnovat fotomodelingu? Jenže jí v rozletu brání rodina a povinnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...