Je opravdu tak nesnesitelná?

Jitka Čvančarová (41)

Bývaly doby, kdy Jitka Čvančarová (41) patřila mezi oblíbené herečky, a to nejen mezi diváky, ale zejména mezi lidmi v branži. V poslední době tomu tak ale prý už není. Čvančarová je podle kolegů často naprosto nesnesitelná. Navíc mnohdy řekne přesně to, co má na jazyku aniž by nad tím hlouběji přemýšlela, což se ne každému líbí. Temperament v sobě zkrátka nezapře. „Mám hodně mužské energie.

V čistě ženském kolektivu ani dlouho nevydržím,“ přiznává, že zejména mezi kolegyněmi se necítí příliš dobře. Potíž je ale v tom, že si změny v jejím chování měl všimnout i její muž Petr Čadek (40).

Také vás může zajímat ...

Mají doma Itálii

Snad kdyby byl tanečník trochu větší flegmatik, měli by doma klid. Jenže Čadek nepatří zrovna mezi ty, kteří si nechají všechno líbit a neváhá se ozvat. Navíc u manželů doma bývalo vždycky hodně rušno. V poslední době je to ale prý čím dál horší a na vině je podle všeho hlavně vnadná herečka. Ta prý prožívá nelehké období a rozčílí ji sebemenší maličkost.

Kamarádky a kolegyně tvrdí, že za vším stojí její nespokojenost sama se sebou a nikdo jí nesmí nic říct, jinak je oheň na střeše.

Nesnese prý žádnou kritiku, navíc zatímco dřív neměla o práci nouzi, teď nabídky téměř nepřichází.

V zajetí pomluv

Jitka sama o sobě říká, že si je vědoma své nedokonalosti, zejména, co se týče postavy, která utrpěla dvěma těhotenstvími. Zároveň se ale nevybíravě naváží do žen, které se snaží svou postavu řešit. Herečka jakoby si vybíjela vztek na všech kolem sebe včetně manžela. Lze jen těžko posoudit, jak dlouho ještě bude Čadek ochotný podobné výlevy své ženy snášet.

Jejich manželství už mělo namále několikrát a nikdo z okolí páru by se asi příliš nedivil, kdyby tohle byl pomyslný poslední hřebíček do rakve jejich velké lásky.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...