Je po sedmi letech vztahu konec?

Byla zvyklá chodit do společnosti téměř denně. Nyní je ovšem SANDRA NOVÁKOVÁ (38) nucena chodit z práce rovnou domů a věnovat se své rodině. Hrozí asi, že o ni definitivně přijde.

Divoká a nezkrotná. Tak ji definují lidé z jejího okolí. V posledních letech se ale Sandra Nováková (38) snažila změnit. Zejména kvůli svému partnerovi a také jejich společnému synkovi. Chtěla se stát vzornou partnerkou a matkou a vést poklidný rodinný život.

Také vás může zajímat ...

Jenže se jí to podle všeho příliš nedaří. Nebo ji snad už rodinný život omrzel? Herečka prý potřebuje neustálé změny, nic nevydrží dělat dlouhou dobu a také chce, aby se pořád něco dělo.

Je proto údajně přesným opakem svého partnera. Když ji však letos v zimě požádal o ruku, viděla v tom nový smysl života. Jenže svatba se zatím nekonala a plány partnera Vojtěcha Moravce (33) se nejspíš také změnily.

A tak se Sandra nejspíš rozhodla, že si zase začne žít po svém. Nyní tak má proto hrozit, že se jejich vztah po kritických sedmi letech definitivně rozpadne. Jenže kdo za to ve skutečnosti může?

Před veřejností hraje divadlo?

Diváci se shodují v tom, že nejvíce jí sedí role mrch, které využívají muže ke svému prospěchu, nebo pochybných ženštin, které se ocitly na samém dně společnosti. Ty také v minulosti několikrát ztvárňovala. Ať už jde o seriál Ordinace v růžové zahradě, nebo snad Modrý kód, či Sestřičky.

Seriáloví tvůrci si totiž moc dobře uvědomují, jaký v sobě Nováková skrývá potenciál hrát záporné role. Hodí se totiž k její minulosti i k tomu, co se o ní už dlouhá léta říká. Jako dospívací dívka totiž podle všeho byla velmi problémová, maminka ji dokonce vyhodila z domu a pak k sobě roky hledaly cestu.

Také je známá tím, že u žádné práce ani muže nezůstala dlouho, protože ji má vždy všechno nové přestat vzápětí bavit. To, jaká byla v pubertě, se s ní očividně táhne až do dospělosti. Až s Moravcem, tedy v jedenatřiceti letech, se dokázala změnit.

Nebo alespoň začala roli klidné a rozvážné ženy hrát před veřejností. Její přátelé sice tehdy tvrdili, že je na ní poznat, že je skutečně zamilovaná a rozhodla se usadit. Leč jak se často říkává, příležitost dělá zloděje.

A tak se o ní během předchozích let začalo říkat, že měla několik krátkých románků se svými kolegy i s muži, kteří působí mimo hereckou scénu. Jenže ani jeden se nepotvrdil, natož aby byla známá konkrétní jména.

Všechno je jinak, než si představovala

Sama herečka se od těchto nařčení vždy rezolutně distancovala. Navíc když porodila syna Mikuláše (4), přestala chodit do společnosti a ukazovala se jen po boku svého partnera. Věřila, že jednoho dne konečně stane před oltářem a stane se vdanou paní.

Říká se totiž, že obléct si bílé šaty bylo jejím snem už od jejích osmnácti let. Jenže s předchozími partnery se jí to nepodařilo. Pak ale narazila na někoho, kdo byl vyloženě rodinný typ. A tak se mladého režiséra drží zuby nehty dodnes.

Když ji zkraje letošního roku požádal o ruku, byla šťastná jako blecha. Těšila se, že v létě uspořádají velkou veselku pro rodinu a všechny své přátele. Jenže jim v tom zabránil koronavirus. A teď je nejspíš všechno jinak.

Partner si svatbu rozmyslel?

Sandra uctívá pravidlo, že svatba by měla být do roka a do dne od zásnub. To však nejspíš nestihne. A tak začala ztrácet naději, že se vůbec ještě někdy vdá. Jejímu partnerovi však údajně vadí, že je svatbou naprosto posedlá.

Moc rád by si ji vzal, protože ji miluje, jenže nyní vidí, že by jeho vyvolená udělala snad cokoli, jenom kdyby se už konečně provdala. A to ho má dost děsit. Od jejích kolegů a kamarádek se prý dozvěděl, že neustále
všem vypráví, co všechno chce a nechce mít na svatbě a jak bude den D vypadat.

Moravec však už nechce o veselce v posledních týdnech nic slyšet. Připadá mu, že život se točí jenom okolo ní. Navíc, když se dozvěděl, že jeho partnerka plánuje další miminko, nebyl o nic nadšenější.

Jednoho dne by moc rád měl velkou rodinu, ale nyní si připadá ve svých třiatřiceti letech ještě příliš mladý na tak velký závazek. Sám si totiž na rozdíl od partnerky ještě bujarého života příliš neužil.

Krizi zahání prací

Navíc se často říká, že sedmý rok bývá pro páry krizový. Většina z nich se totiž rozejde. Ale ti, kdo jej překonají, mají velkou pravděpodobnost, že spolu zůstanou navždy. Ovšem Nováková s Moravcem nemají zatím ještě jistého vůbec nic.

Aby toho totiž nebylo málo, Sandra se rozhodla, že partnerskou krizi bude řešit prací. A tak neustále natáčí a péči o rodinu údajně z větší části nechává na Moravcovi nebo jejích blízkých příbuzných. Mezi herci se totiž najde mnoho kolegů, kteří jí nadbíhají a jí to vždy zvedne sebevědomí a náladu.

Podle některých členů natáčecího štábu si občas neváhá s muži zaflirtovat. Moc dobře si uvědomuje, že je krásná a chytrá. Nikdy prý ale pomyslnou hranici flirtu a románku nepřekročila, ačkoli by mohla.

Minulý rok měli mít velkou krizi, a to když měla Sandra podezření, že ji Moravec podvádí s mladší ženou. Přátelé ale věří, že i tuto krizi překonají. Už kvůli jejich čtyřletému synkovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama