Je po uši zamilovaná do kolegy?

Není pochyb o tom, že v pracovním životě se jí daří daleko lépe než v tom milostném. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě IVANA JIREŠOVÁ (42) se údajně zakoukala do svého kolegy PAVLA ŘEZNÍČKA (53).

V Ordinaci je pojí milostná dějová linka, ale ona by si možná přála, aby to všechno byla realita. Ivana Jirešová (42) neměla na chlapy nikdy moc štěstí a její kolega Pavel Řezníček (53) to měl ve svém životě se ženami dost podobně.

Také vás může zajímat ...

Dokonce pronesl, že svou osudovou ženu asi prošvihl a na tu pravou lásku už tak příliš nevěří. Oba zhrzené a životem vyčerpané herce pak ale spojil oblíbený seriál. A světe, div se, teď to vypadá, že by mohli být konečně šťastní.

Utekla od něj

Oba jsou svobodní a nic jim tedy nebrání. Ivana se ale nejspíš bojí skočit zase do vztahu, zvlášť když si toho s muži užila už dost. Jako první si zaslouží být zmíněn novinář Ondřej Höppner (54).

Jirešová si s Ondřejem plánovala budoucnost a jemu ve vztahu taky nic nechybělo. Když Ivana porodila jejich společnou dcerku Sofi i (15), všechno se zdálo být zalité sluncem. Jenže nebylo.

Ivana od Ondřeje náhle utekla do náruče zpěváka Viktora Dyka (51), se kterým měla udržovat poměr. V té době byly Sofi i pouhé tři měsíce a Viktor byl odhodlaný ji vychovávat.

Ondřej byl pochopitelně vzteky bez sebe a nebylo vůbec divu, že začala pořádná soudní tahanice o dceru, kterou chtěl získat alespoň do střídavé péče.

Svatba jen kvůli dceři?

Jirešová byla tehdy pořádně ve stresu a soudu chtěla dokázat, že se s Viktorem o malou dceru dokážou postarat. Proto se rozhodli jejich vztah posunout na další úroveň a uspořádali svatbu.

Nebyla vůbec tradiční, Jirešová měla místo bílých šatů černý kostým a celá veselka se nesla v takovém duchu, že bylo všem na první pohled jasné, proč se vlastně koná.

Byla totiž spíše z donucení než z lásky. A časem se to tak i skutečně projevilo. Viktor totiž přiznal, že byl Ivaně nevěrný se zpěvačkou Zuzanou Mikovou (33).

Mělo jít nejen o fyzický kontakt. Ivana si ale milostnou korespondenci tajně přečetla a všechny pak šokovalo, jak nakonec na manželovu nevěru zareagovala.

Dokázala mu odpustit

I když se jí Viktorova nevěra hodně dotkla, rozhodla se hodit všechno za hlavu a manželovi odpustit. Nechtěla se rozvádět a chtěla mu dát ještě jednu šanci. Bohužel se ale nakonec přes takový podvod nedokázala přenést.

V manželství začaly vládnout hádky a po čase Ivaně došlo, že manželství už nezachrání. Rozhodla se proto jít dál, ale ani poté na muže nezanevřela. Chvíli randila s podnikatelem Milanem Štědrou (36), ale toho po čase pustila k vodě.

Potom si začala s mladíčkem Jiřím Kmoníčkem (25), ale ani s ním jí to nevyšlo. Od té doby raději vztahy nevyhledává, ale její kolega Řezníček by možná mohl změnit její názor.

S ženami to umí

I když o sobě Pavel říká, že je stydlivý, všechno nasvědčuje tomu, že je to právě naopak. Žádný dlouhodobější vztah snad nikdy neměl, se ženami si raději užíval na večírcích, kde se je snažil sbalit a osahávat.

Takových trapasů má herec na svém kontě nespočet a podle toho lze soudit, že fl irtovat s ženami mu očividně nedělá problém. Podobně to možná má i s Ivanou, která mu v seriálu hraje milenku.

Ze začátku jí to mělo dělat celkem problém, ale potom se sympatickému herci naprosto odevzdala a důvěřovala mu. I když se kamery vypnou, má to mezi nimi pořádně jiskřit.

Ivana se v minulosti taky netajila tím, že by si přála být znovu nevěstou, a po několika milostných neúspěších vidí v Řezníčkovi možná skvělého kandidáta. Jak ji ale bere on? Dokázal by Ivanu věčný svůdník skutečně milovat a mít s ní vážný vztah?

Má z ní jen legraci?

Baví ho s ženami laškovat, to ano. Ale jak Ivana rozezná, že s ní to je jiné? Pavel podobně komunikuje i s dalšími svými kolegyněmi v seriálu a Jirešová má možná jen nasazené růžové brýle a trochu si ho idealizuje.

Má se totiž povídat, že on to s Ivanou moc vážně nevidí. Bral ji jen jako další v řadě. Možná má taky strach, že by to nemuselo dopadnout. Každopádně by si to už měli všechno vyříkat, ať vědí, na čem opravdu oba jsou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...