Je pod palbou útoků nechutných úchylů?

Sexy zpěvačka Dara Rolins (47) je už měsíc na své tradiční dovolené na ostrově Bali. Své fanoušky tak na sociálních sítích zásobuje sexy snímky v plavkách. Ten poslední jednomu z nich zřejmě nezvedl jen tlak, ale rozepsal se i o tom, co všechno by s Darou rád dělal.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka má neskutečnou postavu a křivky, které rozpálí nejednoho chlapa, ale někdy se tak odváže, že se někteří pánové přestávají ovládat. Dara opět zveřejnila velmi provokativní fotky, ale co potom následovalo, nečekala ani v nejhorším snu.

Fotka, na které je vyprsená, totálně odrovnala jednoho jejího fanouška. Ten jí veřejně věnoval doslova perverzní slova. „Rád bych tě post*íkal, máš to ráda?“ napsal nechutný návrh pod jejím snímkem. A pustil se i do její sestry Jany, která tam pár dnů byla s ní. Je vidět, že Daru sledují bohužel i muži, kteří nedokážou ovládat své choutky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...